Gold Teknoloji Marketleri yıl sonuna kadar 100 eleman alacak

Gold Teknoloji Marketleri, 2012 yılsonuna kadar toplam 100 kişiyi mağazalarında satış danışmanı, merkez ofisinde müşteri hizmetleri personeli olarak işe alacak. Böylece çalışan sayısı 750 civarında olacak şirket, elemanlarına uzmanlık eğitimleri vermeyi ve satışlara yönelik ödül sistemini uygulamayı sürdürecek. 11’i İstanbul’da olmak üzere toplam 52 mağazasıyla ağırlıklı olarak Anadolu’da hizmet veren Gold Teknoloji Marketleri, istihdam planları çerçevesinde yılsonuna kadarki ihtiyaçlarının 100 personel olduğunu, 2013 yılında açılacak yeni mağazaları için de istihdam çalışmalarını devam ettireceklerini belirtti.

Sektördeki başarılarında nitelikli ve özverili çalışanlarının önemli rol oynadığını vurgulayan Gold Teknoloji Marketleri Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Çalışanlarımız, en değerli varlıklarımız arasındadır. Özellikle müşteri memnuniyeti alanında Gold’u temsil ediyor, müşteri ilişkilerinde uzmanlıklarının yanı sıra kurum kimliğimizi doğru bir şekilde yansıtmaya da odaklanıyorlar. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı bu doğrultuda eğitecek, kadromuzu daha da güçlendireceğiz. Önümüzdeki dönemde mağaza sayımızın da artmasına paralel olarak işe alımlarını hız kesmeden devam ettirecek ve şirket içi uzmanlık eğitimlerini geliştireceğiz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.