Ana sayfa BT Gündem Günde 50 kuruşa cepten internet keyfi

Günde 50 kuruşa cepten internet keyfi

98
0

Vodafone, Türkiye’de müşterilerinin memnuniyetini artırma ve ihtiyaçlarını karşılayarak değer yaratmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vodafone 3G hizmetlerinde yeni Cepnet tarifesiyle müşterilerine sunduğu sınırsız mobil internet ayrıcalığını, faturalı ve faturasız hatlarda yeni bir bakış açısıyla genişletiyor.Türkiye’de ilk defa cep telefonundan internet sınırlarını ortadan kaldıran Cepnet tarifesi, faturalı veya faturasız hat sahibi Vodafone abonelerine çok avantajlı günlük ve aylık fiyatlarla sınırsız internet deneyimi yaşamasını sağlıyor. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin 3G+ farkı ile her an, her yerde cep telefonundan internete özgürce bağlanmaları için hazırlanan Cepnet’te taahhüt veya kota şartı bulunmuyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Gökhan Öğüt Cepnet tarifesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“3G lansmanında abonelerimiz için fark yaratan fiyatlandırma yaklaşımımızı bir adım öteye taşıyarak sınırsız Cepnet tarifesini hayata geçirdik. Amacımız Türkiye’de herkesin mobil internet keyfi yaşamasını sağlamak. Vodafone Türkiye’nin yeni Cepnet mobil internet tarifesiyle özellikle internet tutkunlarını; kontrat, formalite ve kota endişesi yaşamadan günde sadece 50 kuruşa mobil internet keyfi yaşayabilecekler.”