Güngör Kaymak, Kırgızistan ve Kazakistan’dan da sorumlu olacak

Hewlett Packard Enterprise Türkiye Ülke Müdürü Güngör Kaymak, Kırgızistan ve Kazakistan'daki ofislerin de sorumluluğunu aldı.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) Türkiye Ülke Müdürü Güngör Kaymak’ın görev alanına Kırgızistan ve Kazakistan da eklendi. Kazakistan ve Kırgızistan HPE ülke müdürleri, satış ve hizmet faaliyetleri ile ilgili olarak Güngör Kaymak’a raporlayacak.

ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan ve kariyerine Arçelik ile adım atan Kaymak, IBM Türk, HP Türkiye ve SAP Türkiye şirketlerinde yöneticilik yaptı. 2002’de Sabancı Grubu’nda çalışmaya başlayan Güngör Kaymak, Bimsa A.Ş. Genel Müdürlüğünün yanı sıra 2005 yılından itibaren Sabancı Telekomünikasyon A.Ş. Genel Müdürlüğünü de üstlendi. Bu görevlerine paralel olarak bir dönem Sabancı Holding CIO’luğunu da yürüten Kaymak 2014 yılında HP Türkiye’ye Genel Ülke Müdürü olarak katıldı. 2015 yılında, Hewlett Packard’ın iki ayrı şirkete ayrılmasındanbu yana ise Hewlett Packard Enterprise Türkiye ülke müdürü olarak görev alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu