Ana sayfa BT Gündem Hacılar Kabe’de Avea ile konuşacak

Hacılar Kabe’de Avea ile konuşacak

126
0

Avea, kutsal Hac görevini yerine getirecek hacı adaylarını da unutmadı. 22 Kasım’da başlayan ve 25 Aralık 2006 tarihine kadar devam eden Hac döneminde Hacı adayları, konuşmalarını Avea üzerinden gerçekleştirdikleri takdirde, uygun fiyata iletişim sağlama avantajına kavuşacaklar.
Suudi Arabistan’daki iki yerel operatörle de roaming anlaşması bulunan Avea, Hacı adaylarına kaliteli iletişimi avantajlı koşullarla sunuyor. Bunun için Avea abonelerinin yapmaları gereken tek şey hatlarını uluslararası dolaşıma açtırmak. Faturalı Avea hattı kullanıcıları Avea Müşteri Hizmetleri’ni arayarak; faturasız Avea hattı kullanıcıları ise kredi kartları ile birlikte Avea İletişim Merkezleri’ne giderek hatlarını uluslararası dolaşıma açtırabiliyorlar.

Diğer yurt dışı aramalarda olduğu gibi Suudi Arabistan’dan yapılan aramalar da; aranan numaranın başına ”+” ya da ”00” koyduktan sonra, hiç boşluk bırakmadan aranan ülkenin kodunu (Türkiye için: 90), alan kodunu ve aranan telefonun numarasını girerek gerçekleştirilebiliyor.