Ana sayfa BTGündem Hastane randevusu SMS servisini sesli servise bıraktı

  Hastane randevusu SMS servisini sesli servise bıraktı

  Telsim Vodafone, uzun süredir abonelerinin hizmetine sunduğu cep telefonundan gönderilen kısa mesajla (SMS) hastanelerden randevu ama hizmeti CepHastane’yi şimdi de müşteri temsilcisi ile görüşülmek üzere canlı servise aldı.

  Canlı müşteri temsilcisi ile konuşarak randevu alabilmek için öncelikle hastanelerin, Telsim Vodafone’un mobil sağlık çözüm ortağı Fonksiyonel İnternet Sistemleri ile anlaşma yapmaları gerekiyor. Bu aşamadan sonra anlaşmalı hastanelerden randevu almak isteyenler, 0 546 3443 112 numaralı telefonu arayarak kolaylıkla randevu işlemlerini tamamlayabiliyor. CepHastane’yi arayan hastalar, tıbbi danışman gibi yetiştirilmiş müşteri temsilcileri tarafından en uygun hastaneye ve en uygun bölüme yönlendiriliyor.

  CepHastane Servisi ile sürekli meşgul çalan hastane telefonları dönemi de bitiyor, çünkü CepHastane Servisi her zaman ulaşılabilir olmayı garanti ediyor. 0 546 3443 112 numaralı telefon ile Türkiye’nin her yerinde servis alabilen hastalar, ister canlı müşteri temsilcileri aracılığı ile isterse sesli yönlendirme işlevleri ile kolayca randevu alabiliyor ya da randevularını değiştirebiliyor.

  Hastaların yanıt alma süreleri, arayan kişi sayısı, servisin performansı gerçek zamanlı olarak izleniyor ve ilgili raporlar hastanelere sunularak gerekli çalışmaların yapılmasına ve hastalara en hızlı ve en uygun randevu olanaklarının sağlanmasına yardımcı olunuyor.

  İstanbul’da Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi ile Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde pilot olarak uygulamaya konan Telsim Vodafone CepHastane Servisi, şimdilik ücretsiz olarak sağlanıyor.