Haydi Counter-Strike’çılar oyuna

Avaturk, oyunseverleri sıcak yaz günlerinde kıyasıya mücadele edebilecekleri Counter-Strike Turnuvası’nda buluşturuyor. Avaturk, Keysmart işbirliği ile gerçekleşecek turnuvanın kayıtları 1-10 Ağustos tarihleri arasında başlayacak. Oyunseverler, www.avaturk.com’dan ya da Avaturk’ün iş ortaklarından Siberlig’in www.siberlig.net adresindeki web sitesinden turnuvaya online kayıt yaptırabilecekler.16 Ağustos-16 Eylül tarihleri arasında devam edecek Avaturk Keysmart Counter-Strike Turnuvası’na 16 yaşın üzerideki tüm oyunseverler katılabilecek. 5 kişilik 16 takımın yer alabileceği turnuvaya katılabilmek için oyunseverlerin Avaturk Voyager üyesi olmak gerekiyor.

Turnuvada dereceye girenlere Beko’dan ödüller
Avaturk Keysmart Countre-Strike Turnuvası’nı kazanacak takım Beko’dan 5 megapixel’lik Keysmart dijital fotoğraf makinesi kazanacak. Turnuvada ikinci olacak takım ise yine Beko’dan Thrust klavye ve fare setinin sahibi olacak.

Üç boyutlu aksiyon türü oyunların en başarılılarından biri olan Half-Life’ın en iyi modifikasyonu kabul edilen Counter-Strike, dünyanın en popüler online oyunu olma özelliğine sahip. Turnuva hakkında detaylı bilgiye www.avaturk.com adresinden ulaşmak mümkün.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.