He De Ocakbaşı’nda Vectron POS dönemi

Kebaplarıyla ünlü He De Ocakbaşı Restaurant; restaurant, cafe&bar, fast food sistemlerine yepyeni bir standart getiren dünyanın en kaliteli otomasyon sistemi Vectron’u tercih etti. Vectron POS Vario terminalinin yanı sıra işletmenin stok kontrol ve takibini OmniStock, arka ofis raporlama işlemlerini ise Vcommander ile destekleyen He De, Omni ürünleriyle hızlı servis ve yüksek müşteri memnuniyetini amaçlıyor.

Türkiye’de, eğlence ve konuk ağırlama sektörüne sağladığı yazılım-donanım hizmetleriyle başarısını kanıtlayan Omni, Etiler’in ve ünlü isimlerin seçkin mekanı He De Ocakbaşı Restaurant ile işbirliği yaparak, restaurant ve cafe&bar sektörünün vazgeçilmez bir işortağı olduğunu bir kez daha gösterdi. He De, Omni’nin hızlı ve doğru servis sağlayan Vectron POS Vario, stok kontrol ve takibini gerçekleştiren OmniStock ve arka ofis raporlama işlemlerini gerçekleştiren VCommander ürünleri kullanmaya başladı.

Satış noktası sistemi Vectron POS Vario, 64 bit teknolojisi sayesinde kullanıcılarına, klasik sistemlerden 10 kat daha hızlı ve daha geniş bantlı bilgi alışverişi sağlıyor ve her geçen gün daha çok işletme tarafından tercih ediliyor.

OmniStok sayesinde işletmeler; kontrollü alım sağlayarak stok maliyetlerini en aza indirebiliyor ve ürünlerinin detaylı kar-maliyet analizlerini yapabiliyor. OmniStok’un güçlü raporlama yetenekleri sayesinde ise, günlük, aylık, yıllık bazda her türlü istatistiki bilgiye erişilebiliyor.

Lezzet müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı olacağına inançlarını dile getiren He De Ocakbaşı Restaurant Sahibi Edip Önder, müşteri memnuniyetlerini her şeyin üzerinde tuttuklarını söyledi. Önder konuşmasını şöyle sürdürdü: “Mekanın ve yemeklerin kalitesinin yanı sıra, servis ve işleyişi hızlandıran, hatayı en aza indirgeyen, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilen sistemler için Omni’yi tercih ettik. Omni’nin Vectron POS Vario sistemlerini kullanmak, işletmemize büyük kolaylıklar getirecektir. Maliyetten tasarruf etmenin yanı sıra zamandan da tasarruf ederek, müşterilerimizin bu mekanın tadını doyasıya çıkarmalarını sağlayacağız.”

Omni Satış Müdürü Nur Ünal; Etiler’in seçkin mekanı He De Ocakbaşı Restaurant ile çalışmaya başlamaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Ünal, “He De Ocakbaşı gibi müşteri devinimi hızlı lokantaların işlerini çok daha hızlı ve çok daha kaliteli gerçekleştirmelerini sağlayan sistemimizin, He De Ocakbaşı’nın müşteri memnuniyetini daha da artıracağından eminiz” şeklinde konuştu.

Omni, restaurantların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan Vectron’u, kullanıcılarına, yazılımı ile donanımı birarada komple bir çözüm olarak sunuyor. Komple bir çözüm olması, programın geliştirilmesi konusunda Vectron kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Bu sayede Vectron kullanıcıları, uzun yıllar aynı teknolojiyi yenilemeye gerek duymadan kullanabiliyor. Okuma yazma bilen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen Vectron Sistemleri, kullanıcılarına tek yazılım ve birden çok donanım çeşitliliği ile sunuluyor. Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti elde eden Omni, bu başarıyı, yaygın servis ağı ve deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.