HiperaktİK Avenn Group ile birleşti

HiperaktİK Danışmanlık, alanında uzmanlaştığı Bilişim ve Telekomünikasyon odaklı insan kaynakları seçme&yerleştirme ile ölçme&değerlendirme hizmetlerine artık CRONOM bünyesinde devam edecek.

HiperaktİK Kurucu Ortağı Tuğba AVCI; bilgi teknolojilerinin her alanında hizmet veren AVENN GROUP birleşmesi hakkında; “birleşen bilgi birikimi, deneyimler ve portföyler ile güçlü projelere birlikte imza atacağız” ifadesini kullandı.

AVENN GROUP İş Geliştirme ve Satış direktörü Dinçer ÖZTURAN, kendileri için HiperaktİK ile birleşmelerinin geleceğe yönelik yaptıkları en önemli yatırımlardan birisi olduğunu belirtti: “Bu stratejik adımla iki şirketin hem kurumsal hem profesyonel portföyü birleşmiş oldu. Tamamen BT sektörüne odaklanmış HiperaktİK, seçme ve yerleştirme konusunda derin tecrübeye sahip olmasının yanında, ölçme, değerlendirme ve mülakat sistemleri geliştirmiş olması nedeniyle bize büyük katkı sağlayacak” dedi. Bilgi teknolojileri alanında başarının insan sermayesinin kalitesine dayandığını hatırlatan Özturan, hem grup bünyesinde, hem de hizmet verdikleri kurumlarda fark yaratmanın tek yolu olarak gördükleri insan kaynağı hizmetleri geliştirme programının, önemli bir adımının böylece tamamlamış olmanın sevincini yaşadıklarını belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu