Ana sayfa BT Sektör Hitachi Vantara ve Gantek Teknoloji Arasında Stratejik İşbirliği

Hitachi Vantara ve Gantek Teknoloji Arasında Stratejik İşbirliği

120
0

Hitachi Vantara Türkiye Ülke Müdürü Önder Sönmez, Gantek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şefik Öngün
Hitachi Vantara, Gantek Teknoloji ile yaptığı işbirliği anlaşmasını duyurdu. “Hitachi Vantara Partner” programının en üst seviyesi olan “Elite İş Ortaklığı” dahilinde gerçekleştirilen anlaşmayla Hitachi Vantara ve Gantek Teknoloji, Türkiye’de bilişim pazarında veri depolama, veri yönetimi ve entegrasyonu, bulut bilişim teknolojisi ve analitik alanlarında gelişmeleri desteklemeyi öngörüyor.
Sistem entegrasyonu alanında 34 yıllık deneyim
Gantek Teknoloji, güçlü kadrosu, çözüm ortaklarıyla ileri bir uzmanlık düzeyi ve geniş bir deneyim birikimini temsil ediyor. Türkiye ekonomisinin bilişimle yükselişinde önemli rol oynayan teknoloji şirketi, bilgi ve iletişim teknolojilerinin iş süreçlerine entegrasyonuna öncülük ediyor. Katma değerli sistem entegratörü olarak, iş ortakları ile müşterilerinin iş çözümleri noktasındaki ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sağlayan şirket, bilgi teknolojileri alanında veri depolama, bulut bilişim, büyük veri, veri tabanı ve analitik; kurumsal iş çözümleri alanında ise Telekom kaynak ve gelir yönetimi gibi ürün ve hizmetler sunuyor.
Kurumsal pazarda müşteri memnuniyeti odaklı yenilikçi hizmetler
Gantek Teknoloji’nin özellikle kurumsal müşterilerin tercih ettiği Hitachi Vantara’nın veri analiz platformu Pentaho’yu bünyesine katmasının önemini vurgulayan Hitachi Vantara Türkiye Ülke Müdürü Önder Sönmez “1987 yılında kurulan Gantek Teknoloji, Türkiye ve CIS bölgesinde, en iyi üretici firmaların ürünleri ve profesyonel servis kalitesiyle, alanının en iyilerine çözümler sunuyor. Yeni teknolojileri yakından takip ederek, hızlı adaptasyon sağlayabilmesi sektörde onları farklı kılıyor. Hitachi Vantara olarak tüm bu avantajlar kapsamında ortaya koyduğumuz iş birliğiyle bulunduğumuz coğrafyada ve pazarda hedeflediklerimizin çok daha üstüne çıkacağımızdan eminiz” dedi.
Gantek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şefik Öngün “Hitachi Vantara’nın özellikle Pentaho’ya yaptığı yatırım, bizim gözümüzde çok heyecan verici bir gelişme. Bu anlaşmayla güçlü bir dönüşüm yaşayacağımıza ve müşteri memnuniyetini artırarak bilişim pazarında en üst seviyelere çıkacağımıza inanıyoruz” dedi.
Temelinde uzmanlıklar olan Hitachi Vantara Partnerlik Programı
Hitachi Vantara Partner Programı iş ortağı önceliklerini gözeterek, ortak vizyon ve ortak değer üzerine kurgulanıyor. Şirket programa dahil olan ortaklarına online araçlar, fiyatlama imkanları, ürün karşılaştırmaları ve eğitimler içeren bir yapı sunuyor.
www.HitachiVantara.com

Etiketler: Ahmet Şefik Öngün » Gantek Teknoloji » Hitachi Vantara » Önder Sönmez