Hitit, Pakistan Karaçi’de Yurt Dışı Tanıtım Ofisi Açtı

Hitit Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Onursal Karaağaç
Hitit Bilgisayar Hizmetleri, Karaçi’de yurt dışı tanıtım ofisini açarak Pakistan’daki ve özellikle Güney Asya bölgesindeki konumunu pekiştirdi. 17 Nisan 2019 tarihinde Hitit Tanıtım Ofisi’nde kurdele kesim töreni ile başlayan etkinlik, yaklaşık 250 kişinin katıldığı ve aralarında Türkiye’nin Karaçi Başkonsolusu Tolga Uçak, Almanya’nın Karaçi Başkonsolosu Eugen Wollfarth, Sindh Eyaleti Ulaştırma Bakanlığı yetkilileri, IATA (Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği) Ülke Başkanı Mustafa Khan ile Seyahat ve Havacılık Sektörü temsilcilerinin iştirak ettiği bir gala yemeği ile devam etti.
Karaçi Ballroom Ocean’da düzenlenen ve Hitit Genel Müdürü Nur Gökman ile Genel Müdür Yardımcılarının evsahipliği yaptığı gala yemeğinde Türk Hava Yolları Pakistan ülke yetkilileri ile Pakistan Uluslararası Havayolları (PIA), K2 Havayolları, Air Blue, Serene Air, Salam Air ve Air Sial gibi ülkedeki bütün havayollarının üst düzey yetkilileri de hazır bulundu.
İki dost ülke için yeni bir işbirliği fırsatı
Hitit Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Onursal Karaağaç “Hitit olarak; geçtiğimiz yıl PIA’in dijital dönüşümü için güvendiği ve tercih ettiği isim olmaktan dolayı büyük bir gurur yaşamıştık. PIA ile iş birliğimiz başarıyla devam ederken yine Pakistanlı K2 Havayolları’nı iş ortaklarımız arasına katarak, iki kardeş ülke arasındaki güçlü ilişkiye katkı sunmanın mutluluğunu yaşadık. Bugün de kardeş ülke Pakistan’da yurt dışı ofisimizi açarak, yeni iş birlikleri için önemli bir adım atıyoruz. Güney Asya pazarı havayolu sektörü açısından önemli fırsatlar barındıran bir bölge. Biz de halihazırda bölgedeki lider pozisyonumuzu güçlendirmek ve yeni ortaklıklara odaklanmak üzere Karaçi’de bir yurt dışı ofisi açma kararı aldık. Yerli yazılımda gelecek vizyonumuz ve büyüme hedeflerimize uygun olarak, yurt dışı ofislerimizin sayısını arttırarak, Türkiye’nin hizmet ihracatına katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.
www.hititcs.com

Etiketler: Hitit » Nevra Onursal Karaağaç » Nur Gökman

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu