Hızlı Sistem’in adı e-sistem olarak değişiyor

Datateknik Bilişim Grubu bünyesinde, dağıtım ve mağazacılık alanlarında iki ayrı şirket olarak çalışan Hızlı Sistem’in distribütörlük ve dağıtım kanalı olarak faaliyet gösteren markası Hızlı Sistem Bilişim’in ismi E-sistem olarak değişti.Datateknik Bilişim Grubu’nun bilişim teknolojilerindeki 15 yıllık tecrübesiyle 2002 yılında kurulan Hızlı Sistem A.Ş. faaliyetlerini Hızlı Sistem Bilişim ve Hızlı Sistem Mağazacılık olarak iki ayrı koldan sürdürmekteydi. Hızlı Sistem Bilişim, uluslarası markalar ile Türkiye teknoloji pazarı arasında köprü görevi gören; Intel, Asus, LG, Logitech, Casio gibi büyük üreticilerin Türkiye distribütörlüğünü yapan, dağıtım odaklı bir şirketken; Hızlı Sistem Mağazacılık, 2003 yılında kurulan ve bugün sayıları 35’e ulaşan bir mağazacılık zinciri.

2007 Temmuz ayı itibariyle Hızlı Sistem Bilişim yeni bir ünvana sahip oluyor. Yeni adıyla E-Sistem, donanım ve yazılım dağıtıcılığına odaklı olarak çalışmalarına devam edecek. Müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için mağaza ve bayi ağıyla “e-sistem online bayi platformu” üzerinden çalışan ve böylece iş ortaklarının her an stoklarını görebildiği ve siparişlerini online verebildiği E-sistem’in 150’nin üzerinde bayisi bulunmakta. Ayrıca web sitesi www.e-sistem.com’dan da geniş ürün yelpazesi ve güncel fiyatlara ulaşmak mümkün.

Elektronik ve bilgisayar mühendisi olan deneyimli kadrosu ve dünyanın en güçlü bilişim markalarıyla distribütörlüğe başlayan Hızlı Sistem, yoluna E-sistem olarak, yeni ve güçlü markalarla işbirliğinde dağıtım alanındaki kapsamını genişletmeyi hedefliyor.

Hızlı Sistem ise, yine mağazacılık ve perakende markası olarak Datateknik Bilişim Grubu bünyesindeki faaliyetlerine devam edecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu