HotelRunner PayPad’i satın aldı

HotelRunner, PayPad'i satın aldığını ve ismini HotelRunner POS olarak yenilediğini duyurdu

HotelRunner, PayPad’i satın aldığını ve ismini HotelRunner POS olarak yenilediğini duyurdu. Anlaşmanın mali boyutuna ilişkin bir açıklama yapılmadı.

Restoranlar, oteller ve perakende mağazaları için özel olarak tasarlanmış bulut tabanlı, akıllı bir satış sistemi olan PayPad 2016 yılında kuruldu. Şirket, Birleşik Krallık, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’ye uzanan müşteri kitlesiyle faaliyetlerini küresel pazara da taşıdı. Bu stratejik satın alma, HotelRunner’ın özellikle otellerin tesis içi satış ve ödemelerine odaklanan kapsamlı ve hepsi bir arada bir çözüm sunma misyonunda önemli bir adım niteliği taşıyor.

Yeni ve gelişmiş kimliği ile HotelRunner POS, yiyecek içecek operasyonlarını yönetmek için kolay ve etkili bir platform vadediyor ve konaklama tesislerine gelir akışlarını geliştirmek için yeni bir yol sunuyor. HotelRunner otel yönetim sistemi (HotelRunner PMS) ile tam entegre çalışan HotelRunner POS, konaklama tesislerinin tesis içi satış ve ödeme operasyonlarını kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor. PayPad ile otelciler, birden fazla yöntemle ödeme kabul edebiliyor, işlerini her yönüyle analiz edip yapay zeka destekli verilerle operasyonlarını otomatize edebiliyor, böylece verimlilik ve karlılıklarını artırabiliyor. HotelRunner POS’un HotelRunner platformuna dahil olmasıyla şirket ilk kez tesis içi satış operasyonlarına odaklanarak önemli bir dönüşüme imza atıyor ve böylece konaklama ve seyahat teknolojilerindeki satış öncelikli yaklaşımını bir kez daha vurguluyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu