HP’de ürün bombardımanı

HP, baskı çözümleri portföyünü yeni ürünlerle zenginleştirdi. Sunulan 15’in üzerinde yeni çözüm arasında siyah-beyaz ve renkli yazıcılar, dijital projektörler ve aksesuarlar yer alıyor. Yeni çözümler kapsamında, 15’in üzerinde görüntüleme ve baskı sistemi ve aksesuarları yer alıyor. HP’nin sürdürdüğü “Akıllı Ofis – Smart Office” girişimiyle, KOBİ’lerin, teknolojiden faydalanarak hem daha kolay, hem de daha güvenilir sonuçlar almalarına yardımcı olmak hedefleniyor. Bunun yanı sıra, çalışma grubu ve sunucu yazıcıları gibi yeni görüntüleme ve baskı çözümlerinin pek çoğu, yüksek performans ve değer elde etmek isteyen büyük ölçekli kurumlar için de ideal.

Genişletilmiş görüntüleme ve baskı çözümleri portföyü içinde, renkli lazer/inkjet yazıcılarla siyah-beyaz lazer yazıcılardan, dijital projektörlere ve ağ ve mobil baskı aksesuarlarına kadar pek çok ürün yer alıyor. HP’nin bugüne kadar çıkarmış olduğu en hızlı renkli ve siyah-beyaz ve lazer yazıcılar, sektörün ilk gigabit baskı sunucusu, ağ içinde veri alışverişi ve mobil kablosuz baskı gibi kolay bağlantı opsiyonları, her boyutta işletmenin görüntüleme ve baskı ihtiyacına hitap ediyor.

Ofis içi veya kişisel kullanım için:

§ HP LaserJet 1160: Küçük ofis veya kişisel kullanım için ideal olan bu yazıcılar, 250 kağıtlık kapasitesiyle, sık aralıklarla yükleme yapma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Fiyatı 318 dolar+KDV.

§ HP LaserJet 1320: Geliştirilmiş kablosuz ağ bağlantısı özellikleri, ekstra kağıt kapasitesi ve her yere sığabilecek küçük boyutu ile, etkin, hızlı, standart çift taraflı lazer baskı çözümü sunuyor. Fiyatı 360 dolar+KDV.

§ HP LaserJet 2400: Kullanıcı dostu bu masaüstü yazıcılar, uygun fiyata esnek ve pratik baskı çözümü arayan küçük işletmeler için ideal. Fiyatı 515 dolar+KDV.

§ HP LaserJet 4250 ve 4350: HP LaserJet 4350, pazardaki en hızlı tek işlevli yazıcı. Ağ bağlantısını destekleyen bu siyah-beyaz yazıcıların fiyatı, 4250 modeli için 1060 dolar+KDV, 4350 modeli için 1473 dolar+KDV.

§ HP LaserJet 9050: Dakikada 50 sayfa baskı yapabilen bu yazıcılar, uygun işletme gideriyle yüksek performans isteyenler için çok uygun. Fiyatı 3289 dolar+KDV.

§ HP Officejet 7310 All-in-One: Özellikle ev-ofis kullanımı için ideal olan bu yazıcılar, fotoğraf kalitesinde baskı yapabiliyor. Fiyatı 619 dolar + KDV.

§ vHP Officejet 7410 All-in-One: Dakikada siyah-beyazda 30, renklide 20 sayfa basabilen bu yazıcılar, entegre kablosuz ağ bağlantısı ve uzaktan baskı özelliklerine sahip. Fiyatı 719 dolar + KDV.

Ofis içi baskı ve renkli görüntüleme için:

§ HP Color LaserJet 3550: Renklide de siyah-beyazda da dakikada 16 sayfa baskı yapabilen bu yazıcıların fiyatı, 924 dolar+KDV.

§ HP Color LaserJet 5550 serisi: HP’nin en hızlı renkli lazer yazıcısı, kalabalık çalışma gruplarının zorlu koşullarına cevap verebilecek, güvenilir bir yazıcı. Fiyatı, 3448 dolar+KDV.

§ HP Business Inkjet 1200 serisi: Küçük işletmelere, ihtiyaçları olan hız, performans, bağlantı seçenekleri ve kaliteli renkli baskıyı sağlayan bu serideki yazıcıların fiyatı, 204 dolar+KDV.

§ HP Digital Projector mp3222: Mobilite ve yüksek görüntü kalitesini bir arada sunan bu projektörün fiyatı, 2149 dolar + KDV.

§ HP Digital Projector vp6200 serisi: Masaüstü bilgisayarların, dizüstü bilgisayarların, televizyonların, DVD’lerin kolaylıkla bağlanabileceği bu projektör, ofislerde kullanım için ideal. Vp6210’un fiyatı 1299 dolar + KDV ve vp6220’nin fiyatı 2349 dolar + KDV.

Ağ bağlantısı için:

§ HP Jetdirect 625n: İletişim ağının bant genişliğini artıran, sektörün ilk Gigabit Ethernet baskı sunucusunun fiyatı, 499 dolar + KDV.

§ Cep Bilgisayarlar için HP Mobil Baskı: www.hpdeveloperssolutions.com/mobile adresinden ücretsiz indirilebilen yazılımla, cep bilgisayarınızdan baskı yapabilme keyfini yaşayın.

§ Windows Version 2.0 için HP Mobil Baskı Sürücüsü: www.hp.com/go/mpd4w adresinden ücretsiz indirilebilen yazılımla, yerel yazıcılardan ve ağ yazıcılarından hızlı baskı alabilmek mümkün.

§ Nokia 9500 Communicator için HP Mobil Baskı: Güvenli WLAN ve Bluetooth bağlantısı sayesinde, kablosuz baskı yapabilmenin özgürlüğünü yaşayın.

§ HP Photosmart 2610 hepsi bir arada: Bu üründe, yazıcı, faks, tarayıcı ve fotokopi makinesini bir arada bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak, hafıza kartı girişleri bulunan üründe, 6.4 cm renkli LCD ekran sayesinde, bilgisayara bağlamadan resimler arasında seçim yapma ve düzenleme şansına sahipsiniz. Ürünün fiyatı 369 dolar + KDV.

§ HP PSC 2350 hepsi bir arada serisi: Bu ürünle, birçok HP hepsi bir arada işlevine, bilgisayarınızı açmadan doğrudan erişebilirsiniz. Kopyalama veya fotoğraf bellek kartından fotoğraf bastırma gibi işler HP hepsi bir arada ile hızla ve kolayca gerçekleştirebileceğiniz bu ürünün fiyatı 217 dolar + KDV.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.