Ana sayfa BT Gündem HP’den kurumlara 3 yeni yazıcı

HP’den kurumlara 3 yeni yazıcı

92
0

HP Instant-on (anında baskı) teknolojisi ile benzer ürünlere kıyasla yazıcı ilk çalıştırıldığında baskıya hazır hale gelme süresini ve uyku modundan çıkma süresini yüzde 50’ye kadar azaltıyor. Bu yeni yazıcılardaki ilk sayfa çıktı hızı da aynı sınıftaki ürünlere oranla yüzde 50’ye kadar daha hızlı( Yeni yazıcılar kurumlar için gerekli olan hız, baskı kapasitesi ve yönetilebilirlik özelliklerinin yanı sıra, çevreye duyarlı teknolojiler de taşıyor. HP’nin Laserjet ailesine eklediği bu üç yeni yazıcı da ENERGY STAR sertifikasını taşıyor ve bu özelliği taşımayan yazıcılara oranla yüzde 10 enerji tasarrufu sağlıyor.CP4525 – HP Color Laserjet 4525 yazıcı orta ve büyük ölçekli işletmeler için ideal çözümü oluşturuyor. Renkli yönetim panelindeki otomatik navigasyon yardımı özelliği ile kullanımı kolaylaştırırken, renkli baskıda dakikada 40 sayfa hızına ulaşıyor.
CP5225 – Çok yönlü A3 baskıları düşük maliyetle gerçekleştiren yazıcı, tümleşik ağ özelliği sayesinde kolayca çok kullanıcılı ortamda kullanılabiliyor ve büyük boyutlardaki dosyalarla rahatça çalışabiliyor. Dakikada 20 sayfa renkli baskı yapabilen Color Laserjet Professional CP5225, özel teknolojileri ile maliyet kazancı sağlıyor.
P3015 – Büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan HP Laserjet Enterprise P3015, hızlı ve yüksek kapasiteli baskıyı gelişmiş güvenlik özellikleriyle tamamlıyor. Dakikada 40 adet A4 sayfa basabilen siyah beyaz yazıcı, uyku modundan çıktığında ilk sayfa baskısını 7,5 saniyede alıyor. HP Instant-on teknolojisiyle düşük güç modundan sınıfındaki yazıcılardan %50 daha hızlı çıkabilen P3015, enerji tüketiminde deyüzde 50’ye kadar kazanç sağlıyor.