HP’den ürün bombardımanı

HP, Sdüzenlediği basın toplantısıyla, Görüntüleme ve Baskı Grubu ve Kişisel Sistemler Grubu portföyüne katılan yeni ürünlerini tanıttı. Toplantıda, HP’nin kullanımı kolay dijital renkli baskı çözümleri, yüksek görüntü kalitesine sahip dijital ürün portföyü ve mobiliteyi ön plana çıkaran kişisel sistemleri görücüye çıktı. HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Fikret Ergüder, açılış konuşmasında, HP yazıcılarının ve fotoğraf makinelerinin, yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldiğini ifade etti: “Keşfe dayalı vizyonuyla HP, kullanıcılarına kolay kulanımlı, uygun maliyetli ve yüksek verim sağlayan çözümler tasarlamak üzere Ar-Ge’ye yılda 4 milyar dolar bütçe ayırıyor. Bunun 1 milyar dolardan fazlası, sadece görüntüleme ve baskı alanında yenilikçi çözümler geliştirmek için kulanılıyor, her gün 11 yeni ürün patenti alınıyor. 2002 yılından beri Türkiye’nin lider BT şirketi olarak faaliyet gösteren HP, baskı ve görüntüleme alanında sağladığı müşteri memnuniyetiyle son 12 yıldır PC Magazine dergisinden üst üste “A+” notunu alan tek firma olarak bu alanda hizmetlerini sürekli olarak üst düzeyde tutabildiğini de kanıtlıyor.

HP’nin renkli görüntüleme ve baskı alanında sunduğu yeni ürünler arasında, HP LaserJet 2400, HP Business Inkjet 1200, ve HP DeskJet 6540 yazıcıları bulunuyor. Yeni ürünler, kullanıcılara daha uygun fiyata daha fazla kolaylık, daha az yer kaplayarak daha yüksek performans ve çok daha yüksek kalite sunuyor.

Kişisel Sistemler Grubu’nun tanıttığı yeni ürünler arasında, Centrino teknolojisine sahip, uygun fiyatlı HP nx9020 ve nx9010 dizüstü bilgisayarlar, HP Tablet PC, AMD işlemcili HP dx6050 kişisel bilgisayar ve HP iPAQ 5550 ve 1940 avuçiçi bilgisayarlar yer aldı. Ayrıca, aynı zamanda cep telefonu olma özelliğine sahip olan HP iPAQ 6340 da tanıtıldı.

Tanıtılan diğer yeni ürünler arasında, HP Photosmart M307, HP Photosmart M407, HP Photosmart R507 dijital fotoğraf makineleri ve HP Photosmart 325, HP Photosmart 375, HP Photosmart 8150 gibi fotoğraf yazıcıları da yer aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.