HP şirketlerin mobilitesini artırıyor

HP, Mobil Uygulama Hizmetleri ile kurumlara mobil uygulama geliştirme ve teknik destek çözümleri sunuyor. Mobil uygulamaların mobil cihazlara yüklenmesi ve kullanımına yönelik çözümleriyle HP, 7/24 Yaşayan Kurumlara hareket kabiliyeti kazandırıyor. Kurumların bu sayede saha faaliyetlerini stok ve envanter yönetiminin ötesinde ofislere tümüyle entegre edebilmesi, tepki süresini kısaltarak kurumlara rekabet gücü sağlıyor.

HP Mobil Uygulama Hizmetleri çeşitli cihazları ve işletim sistemlerini mobil uygulamaların tasarım aşamasından özelleştirilmesine kadar her alanda destekliyor:

—   Mobil Fırsatlar Atölyesi: Kurumların hangi sistemleri mobil cihazlara taşıyacağı ve bunu nasıl yapacağıyla ilgili bilgi sağlanması.

—   Mobil Kurumsal Strateji Değerlendirme: Mobil uygulamaların kurumsal süreçlere uygulanması için gereken yol haritasının oluşturulması.

—   Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri: Başlıca işletim sistemleri için özel, paket ve barındırılmış mobil uygulama hizmetleri ile istemci/sunucu, bulut bilişim çözümleri.

—   Mobil Kurumsal Çözüm Mimarisi Danışmanlığı: Kurumsal çözümler, son kullanıcı çözümleri, şirket içi çözümler ile sistem çözümleri için tasarım, planlama yapılandırma ve kurulum hizmetleri.

—   Uygulama Sistemi SOA ve Entegrasyon Hizmetleri: Endüstri standardı yöntemleri, mevcut donanımları ve teknolojileri kullanarak hizmet odakla mimariler kurma (SOA).

—   Mobil Uygulama Testleri: Mobil uygulamaların platform ve kullanıcı testleri ile istenen sonucu vermesini, amacına ulaşmasını ve kullanışlı olmasını sağlama.

 

HP Kurumsal Hizmetler Ülke Müdürü Cengiz Yeker konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “BT’nin gittikçe daha yaygın bir şekilde kullanıcıların hizmetine sunulması insanların iş yaptıkları şirketlerle çalışma ve iletişim kurma biçimini değiştiriyor. HP, kurumların bu yeni ortamda potansiyelinden en iyi şekilde yararlanması ve zorlukların üstesinden gelmesi için tam kapsamlı bir mobil hizmet paketi sunuyor.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu