HP, sunum cihazları pazarına giriyor

HP, Türkiye’de dijital projektör pazarına girme hazırlıklarını tamamladı. Firma, Şubat ayında İstanbul’da bayilerine yönelik bir eğitim toplantısı düzenleyerek dijital projektör teknolojisindeki son gelişmeleri aktardı ve Türkiye pazarına sunacağı ürünleri tanıttı. Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı içeren ISE bölgesinde yüzde 7’lik pazar payıyla 6. sırada olan HP, bu alandaki etkinliğini artırmayı ve ilk sırada yer almayı hedefliyor. HP ISE Dijital Projektör Satış Geliştirme Müdürü Petr Zurek, Türkiye’nin ISE bölgesindeki en büyük ve önemli ülkelerden biri olduğunu ifade etti: “Ürün ve hizmet stratejilerimizde Türkiye’yi yoğun şekilde dikkate alıyor ve bayi kanalımıza yönelik eğitimlerin üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Türkiye pazarında çözümlerimizin güçlü şekilde yer bulacağına inanıyoruz. Her açıdan teknoloji konusunda donanımlı olan bayi kanalımız yerel pazarı ve müşterileri iyi tanıyor ve ihtiyaçlarının farkında. Biz de bu şekilde Türkiye’deki müşterilerimize en uygun çözümleri sunabiliyoruz.”

Dijital Projektörlerde Yeni Devir

HP, dijital projektörleri pek çok yenilikçi özellikle birlikte piyasaya sunuyor. Örneğin kullanıcılar, dizüstü ve cep bilgisayarları gibi cihazlar ile HP projektörleri arasında kablosuz bağlantı kurarak sunum yapabiliyorlar. Bunun yanı sıra HP, yüksek performansa sahip teknolojiyi kullanım kolaylığıyla kullanıcılarına sunuyor. Kullanıcıların sunumlarını bellek kartıyla ya da USB belleğiyle HP’nin dijital projektörlerini kullanarak bir bilgisayara bile ihtiyaç duymadan sunum yapma olanağı da buna güzel bir örnek oluşturuyor.

‘Uzaktan Varlık Yönetimi’ de, söz konusu yeni teknolojilerden biri. Bu teknoloji sayesinde cihazlar uzaktan ağ bağlantısı üzerinden yönetilebiliyor. Böylelikle kablosuz sunum yapılabiliyor, pek çok bilgisayar projektöre bağlanabiliyor.

HP ISE Görüntüleme ve Baskı Grubu Dijital Projektör Kategori Geliştirme Müdürü Lad’ka Woodova, görüntüleme ve baskı alanında global çapta lider olan HP’nin, dijital projektörlerin araştırma ve geliştirme çalışmalarına da manen ve maddeten güçlü şekilde yatırım yaptığını belirtti: “HP, dijital projektör pazarında büyük bir potansiyel görüyor ve bu ürünlerde kullanıcı yararına faydalar sağlayan pek çok yenilikte bulunuyor. Dijital projektör teknolojisinin ilerlemesine yönelik gelişmelere imza atan HP, son kullanıcıya yönelik ürünlere de eğiliyor.”

HP, kullanıcılara projektörleri sadece kutuda bir ürün olarak sunmuyor. Onlara aynı zamanda çözümleri neden ve nasıl kullanmaları, yeni teknoloji özelliklerinden nasıl faydalanmaları gerektiğine dair yol gösteriyor. İş ortaklarını da teknoloji konusunda bilgilendiren ve onları en iyi hizmeti vermeleri için güçlü şekilde destekleyen HP, böylelikle kullanıcılarının çözümlerden en yüksek düzeyde faydalanabilmelerini sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.