HP Türkiye Network Ülke Müdürü Ersin Uyar Oldu

BT sektöründe teknik satış mühendisliği ve iş geliştirme alanlarında kapsamlı deneyime sahip olan Ersin Uyar, HP Türkiye Network Ülke Müdürü olarak atandı. Uyar, ekip yönetimi, satış yönetimi, satış ve pazarlama, iş geliştirme, mühendislik yönetimi alanlarında sektör uzmanları arasında yer alıyor.

HP Türkiye Network Ülke Müdürü Ersin Uyar, konuyla ilgili açıklamasında, “HP Türkiye Network Grubu, HP’nin önemli şirketlere bulut çözümleri sağlayarak sektöre öncülük ettiği günümüzde bulut bilişim için gereken genel ağ altyapılarını kuran ayrıcalıklı bir konumda yer almaktadır. Önümüzdeki dönemde yenilikçi network çözümlerimizi Türkiye’de yaygınlaştırarak pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz” dedi.

Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Uyar; 14 yıldır BT sektörün de çeşitli teknik ve satış müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı. Türkiye’de BT altyapısı, alternatif ses operatörlerin teknik işletmenliği, kurumsal yönetilebilir hizmetler çözümlerinin oluşturulması ve satış liderliği alanlarında aktif olarak rol aldı.

Bugüne kadar Alcatel Teletaş ve Borusan Telekom’da çeşitli görevlerde bulunan Ersin Uyar son olarak Cisco Systems’da Telco’dan sorumlu Satış Müdürü olarak görev yaptı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu