HP ve Cicso güçlerini birleştirdi

HP ve Cisco Systems, Cisco’nun sektör öncüsü iletişim ağı anahtar teknolojisini HP BladeSystem mimarisine entegre ederek, müşterilerinin ağ ve Blade performansını optimize edip güvenilir ve kolay yönetim sağlamaları için bir araya geldiler. HP ve Cisco, Cisco Switch Teknolojisi’nin entegrasyonuyla, HP BladeSystem’ın yeteneklerini güçlendirmeyi hedefliyor.Yeni Cisco Gigabit Ethernet anahtar modülüne sahip gelişmiş HP Blade sistemleri, müşterilerin veri merkezi altyapılarındaki verimliliği artırarak, genel maliyetin düşmesine yardımcı olacak. Bu sayede HP BladeSystem, kullanılabilirlik, güvenlik, hizmet kalitesi ve yönetilebilirlik gibi tutarlı iletişim ağı servisleriyle müşterilere değer artışı sağlayacak.

Tüm İhtiyaçlar, Tek Bir Kaynakta

Şubat 2005’den itibaren piyasada olacak Cisco Gigabit Ethernet anahtar modülüne sahip gelişmiş HP Blade sistemleri, müşterilerin Cisco iletişim ağlarını, veri merkezi altyapısı aracılığıyla genişleterek, gelişmiş ağ hizmetlerinden faydalanmalarına olanak tanıyor.

Cisco ve HP ortaklığı, Cisco’nun iletişim ağı altyapılarındaki sektör liderliği ve HP’nin global BT (Bilişim Teknolojileri) çözüm, servis, destek ve danışmanlık hizmetlerindeki öncülüğünü bir araya getiriyor. Bu işbirliği, kurumlara tüm altyapı, platform, uygulama entegrasyonu ve hizmet gereksinimleri için, tek, global bir kaynak sunuyor.

HP Türkiye Endüstri Standardı Sunucular Satış Yöneticisi Emre Bilgi, Cisco ile yapılan ortaklıkla, BladeSystem uygulamalarına geçiş yapan kurumsal müşterilerin, daha iyi performans, ölçeklenebilirlik ve güvenliğe kavuşacaklarını ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.