HTC Rhyme Türkiye’de

Geçtiğimiz ay NewYork’da gerçekleşen global lansmanın ardından Türkiye’de piyasaya sunulacak olan HTC Rhyme™, ilk kez Brandroom Nişantaşı’nda seçkin bir davetli topluluğuna tanıtıldı. HTC Güneydoğu Avrupa Executive Direktörü Nikitas Glykas’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette, cemiyet hayatının tanınmış simaları, Dj Doğuş Çabakçor’un canlı performansı eşliğinde HTC Rhyme’ı yakından tanıma ve deneme fırsatı buldu.
Davetlilere kısa bir konuşma yaparak HTC Rhyme’ı anlatan Glykas “İnsanların HTC Rhyme’ı kendi kendine denemeye başlamalarını bekleyemeyiz. HTC Rhyme sizi; sade, şık ve sofistike bir tasarımla buluşturuyor. İtinalı ve uyumlu aksesuarlarıyla da bu deneyimi hayatınızın her alanında yaşayabilmenizi sağlıyor. Hiçbir cihazda görülmediği kadar bütünleşik donanım, yazılım ve aksesuarlara sahip HTC Rhyme, cep telefonu tarzını yeni bir boyuta taşıyor.” şeklinde konuştu.
Ziyaretçilerine ‘keyifli alışveriş’ deneyimi yaşatmak için moda dünyasına yön veren birçok markayı bir arada bulunduran Brandroom’da herkesten önce inceleyebileceğiniz HTC Rhyme™, göz alıcı rengi, HTC Sense özelliği ve tamamlayıcı aksesuarları ile kendinizi daha doğal bir şekilde ifade edebileceğiniz yeni bir deneyim sunuyor. Gelişmiş akıllı telefon özelliklerini, hayatlarına kolayca adapte edebilecek ince bir tasarıma sahip olmak isteyenler için ideal olan HTC Rhyme™’ı, özel yerleştirme istasyonu, telefonunuz çantanızın derinliklerinde kaybolmuşken sizi her zaman haberdar eden HTC Charm ve dolanmayan özel kulaklığı ile temin etmeniz mümkün.
HTC Rhyme Hakkında
İnce, Yeni ve Stil Sahibi
HTC Rhyme, her detayı eşsiz bir his sunacak şekilde düşünülmüş, zarif tek parça gövde yapısına sahip bir şekilde tasarlandı. Materyali, kıvrımları ve boyutları gelişmiş özelliklerden ödün vermeden, elinizde mükemmel hissi yakalamanız için üretildi. 
HTC Sense
HTC Rhyme, sadece yumuşak, kolay tasarımıyla ve ayrıcalıklı renk seçenekleri ile değil aynı zamanda yenilenmiş HTC Sense deneyimi ile de tanımlanıyor. HTC Sense’deki bu eşsiz değişiklik, donanım tasarımının görsel dilinin devamı niteliğinde, gerekli olan özelliklerle etkileşim kurmanın net ve düzenli bir yolunu sunan tamamen yeni bir ana ekran içeriyor. Ana ekran; randevularınızın, mesajlarınızın veya sizin için önemli olan içeriklerin hızlı ve düzenli bir ön izlemesine olanak tanıyor. Özel olarak tasarlanmış duvar kâğıtları, HTC Rhyme deneyimini tamamlamak ve bir dizi orjinal sanat eseri sunmak için seçildi.
3.7 inç WVGA süper LCD ekrana ve yüksek kalite stereo sese sahip HTC Rhyme; otomatik odaklanma, güçlendirilmiş LED flaş ve anıları anında yakalamak için hızlı fotoğraf özellikleri ile 5 megapiksel kamerasıyla başlayan bir dizi gelişmiş görüntüleme olanağı da sunuyor. HTC Rhyme kamerası ayrıca; arkadaşlarınızın yüzlerinin fotoğraflarda net çıkmasını sağlamak için “Yüz Tanıma”, otomatik olarak bir sahnenin birbirini izleyen beş pozunu çeken “Aksiyon Sahnesi” ve daha geniş panoramik görüntüler için birkaç fotoğrafı kolaylıkla yakalamayı ve birbirine eklemeyi sağlayan “Panoramik Mod” gibi bir dizi fotoğraf çekme ve paylaşma özelliğine de sahip. HTC Rhyme’ın kilitlenmiş ana ekranı, en önemli içeriği sergileyecek şekilde özelleştirilebiliyor. Bu da sosyal güncellemeleri, fotoğrafları görmeyi, bir fotoğrafı yakalamayı veya hava tahminini görüntülenmesini, ekranı açmak kadar basit ve hızlı kılıyor.
HTC Rhyme, HTC Watch aracılığıyla anında izleme için indirilebilecek çok sayıda film ve TV programı ile eğlenceyi de beraberinde sunuyor.
Entegre Aksesuarlar
HTC Rhyme’ın aksesuar seti, hem fonksiyon hem de stil açısından duyulara aynı şekilde önem vererek tasarlandı. Hayatınızın doğal bir parçası olarak HTC Rhyme’ı deneyimlemenize yardımcı olmak için yaratılmış entegre aksesuarlar, telefonunuzu hiç olmadığı kadar kişisel ve özgün kılıyor.
HTC Rhyme Docking Station (Yerleştirme İstasyonu)  – Yerleştirme İstasyonu, Rhyme’ınızı şarj olurken bir alarmlı saate veya müzik merkezine dönüştürüyor. Böylelikle bluetooth özellikli dahili hoparlörlerden en sevdiğiniz şarkıları doğrudan dinleyebileceksiniz
HTC Rhyme Charm – Charm, HTC Rhyme çantanızın derinliklerindeyken gelen aramalar ve mesajlar konusunda sizi özel olarak uyarmak için üretildi.  Telefonunuzu çantanızın içerisinden hızla bulmak veya çıkarmak istediğiniz durumlar için çantanızdan sarkıtabileceğiniz kabloya da sahip olan Charm, telefonunuza bağlanan ışıklı, küçük bir küp. Bu minik küp sayesinde telefonunuz çantanızda olsa bile hiçbir çağrıyı kaçırmazsınız.
HTC Rhyme Spor Kol Bandı – Spor kol bandı, uygulamalarınızı ve müziğinizi size yakın tutarken şık bir şekilde egzersiz yapmanızı sağlıyor.
HTC Rhyme Özel Kulaklıklar – Kullanılan özel materyal sayesinde, kablosu dolanmayan kulaklık, en sevdiğiniz müziğinizi rahatça, dinleme keyfini sağlıyor
HTC Rhyme Bluetooth® Kulaklık Seti – Kablosuz kulaklık seti, cihazınızı rahatça kullanmanıza olanak verecek şekilde tamamen telefonun kendisiyle aynı çizgide tasarlandı.
HTC Rhyme Bluetooth® Araç Hoparlörü – HTC Rhyme, kolay ve güvenli sürüş için güneşliğinize takabileceğiniz kablosuz bir hoparlöre sahip.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu