Huawei’nin yeni akıllı telefonu P1 Turkcell ile Avrupa’dan önce Türkiye’de

Huawei Cihaz Yönetimi, her segmentteki kullanıcılara hitap eden ürünlerini “Herkese Akıllı Telefon” sloganıyla tüketici ile buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı’nda “Güzellik ve Zekayı Buluşturan Akıllı Telefon” sloganı ile tanıtılan ve üst segmentte boy gösteren Huawei Ascend P1 modeli Turkcell işbirliği ile Avrupa’dan önce Türkiye’deki kullanıcılarla buluşuyor.
Sınıfının en hızlı ve en etkileyici akıllı telefonu olma özelliğinin yanı sıra dokunmatik ekranı, inceliği, hafifliği ve şık tasarımı ile dikkat çeken Ascend P1’in Türkiye lansmanı 18 Temmuz’da İstanbul Suada’da gerçekleşti. Partinin açılış konuşmasını yapan Huawei Orta Asya ve Kafkasya Bölge Başkanı Sun Ming “Duyurulduğu günden bu yana tüm dünyada heyecan yaratan Ascend P1 modelini Avrupa’dan önce Türk tüketicilerine sunmamız, Huawei olarak bu pazara verdiğimiz önemi açık şekilde ortaya koyuyor” dedi. Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar da Huawei işbirliği konusundaki görüşlerini şu sözlerle dile getirdi: “Akıllı cihaz pazarını büyütme hedefimiz doğrultusunda Huawei ile yaptığımız işbirliğini çok önemsiyoruz. Ascend P1 modelinin Türkiye’deki tüketicilerle Avrupa’dan da önce Turkcell avantajlarıyla buluşacak olmasından da memnuniyet duyuyoruz”
2012’yi kendi markasını taşıyan akıllı telefon ve tablet ürünleri açısından hareketli bir yıl olarak planlayan Huawei; bir telefonun ne sadece güzel ne de sadece akıllı olması gerekmediğini, güzellik ve zekayı buluşturabileceğini de kanıtlıyor. Telefonlarında modaya uymak isteyen ve şık tasarım arayan tüketicilere hitap eden Ascend P1 7,68 milimetrelik ince gövdesiyle zarafetini ortaya koyuyor.
Ascend P1 Corning® Gorilla® cam kaplama 960×540 çözünürlüklü 4,3 inç Süper AMOLED dokunmatik ekranı, çift çekirdekli 1.5 GHz TI OMAP 4460 Cortext-A9 işlemcisi ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ile kendi sınıfının en hızlı ve en etkileyici akıllı telefonu olma özelliği taşıyor.

Huawei Ascend P1 akıllı telefon, Turkcell satış kanalları üzerinden ayda 45 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle tüketiciye sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.