Ana sayfa BT Gündem İçinizdeki yarışçıyı ortaya çıkartın

İçinizdeki yarışçıyı ortaya çıkartın

134
0

Trio Racer F1’i benzer ürünlerden ayıran en önemli özelliklerin başında neredeyse bütün platformlara olan uyumu geliyor. Trio Racer F1’i USB arabiriminden bilgisayarınıza takarak kullanabileceğiniz gibi Sony PlayStation 3, Nintendo Wii ve GameCube ile birlikte de kullanabiliyorsunuz. Yüksek Teknik Donanım
Trio Racer F1’in üzerinde belirli işlevlere atanmış tam 11 adet düğme bulunuyor. Korna çalmak, el frenini çekmek, farları açmak, harita takibi yapmak gibi değişik fonksiyonları bu düğmeler aracılığıyla kolayca yerine getirebiliyorsunuz. Yarış oyunlarının çok hızlı oynandığı, yüksek dikkat gerektirdiği ve saniyelerin bile önemli olduğu göz önüne alınırsa bu düğmeler işinizi oldukça kolaylaştırarak oyundan aldığınız keyfi artırıyor.
Trio Racer F1’in arka kısmında bulunan özel olarak tasarlanmış iki kol sayesinde hızlıca vites değişimi yapabiliyorsunuz. Gaz ve fren kontrolünü gerçekleştirdiğiniz pedalların ergonomik tasarımı sürüş keyfini artıran önemli etkenlerden birisi. Trio Racer F1’in her çeşit masaya kolayca monte edilmesini sağlayan kıskaçları sayesinde direksiyonunuzu sabitleyerek uzun süreli oyunlarda daha konforlu bir kullanım elde edebiliyorsunuz. Trio Racer F1’in 8-yönlü D-pad’e sahip olması da oyun kontrolü açısından oldukça önemli bir teknik özellik olarak göze çarpıyor.
Windows XP ve Windows Vista’nın yanı sıra Windows 7 ile de tam uyumlu olan Trio Racer F1, Tak ve Çalıştır özelliğine sahip olduğu için herhangi bir sürücü ya da yazılım yüklemesine ihtiyaç olmadan kullanılabiliyor.

Hız Tutkunlarına Özel
Yarış oyunu fanatiklerinin içlerindeki F1 pilotunu ortaya çıkarmaları için son derece uygun bir ortam sunan Trio Racer F1’in hem bilgisayarda hem de PS3, Wii ve GameCube konsollarında kullanılabiliyor olması cazibesini artırıyor. Ergonomik tasarımı sayesinde özellikle uzun süreli kullanımlarda rahat bir sürüş elde etmenizi sağlayan Trio Racer F1 ile yarış pistlerinin keyfini çıkarın.
Son Kullanıcı Fiyatı: 59,9 TL