iLab’in arabam.com’u var hit’i yüksek mi yüksek…

iLab Holding, seri ilanlar alanındaki stratejik satın alımlarına, araba ilanları kategorisindeki Arabam.com’u ekledi.Arabam.com yatırımı ile birlikte araba seri ilanları alanına güçlü bir giriş yapan iLab Holding, online seri ilan kategorisinde önemli bir iş tecrübesine sahip. iLab Holding halihazırda portföyünde Kariyer.net ve emlak ilanları girişimi Emlakjet.com’u bulunduruyor.
2000 yılında kurulan Arabam.com, milyonlarca internet kullanıcısı, binlerce oto galerisi ve otomotiv şirketine hizmet ediyor. Oto galeriler ve tekil bireyler tarafından yayınlanan 100 binlerce motorlu taşıt ilanını, Arabam.com internet sitesinde ve iOS/Android mobil platformlar üzerinden son kullanıcılar ile buluşturuyor.
“Arabam.com yatırımımız, iLab Holding’in online seri ilan pazarına stratejik büyüme alanı olarak bakışının sonucu” diyen iLab Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa E. Say, “Doğan Grubu’nun ardından, Arabam.com’da iLab olarak platformu yeni hedeflere taşıyacağız” yorumunu yaptı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.