İletişim uzmanları İstanbul’da buluşacak

İletişim, çağrı merkezi ve veri ağları çözümleriyle 130’u aşkın ülkede 250 bini aşkın işletmeye hizmet veren Alcatel-Lucent Enterprise’un ünlü etkinliği Dynamic Enterprise Tour İstanbul’a geliyor.

Akıllı ve mobil cihazların kullanımının artması, sosyal medyaya gösterilen yoğun ilgi iş yapış biçimlerini de kökten değiştiriyor. Dynamic Enterprise Tour etkinliği “iletişimin nasıl değişeceğini” ve son teknoloji trendlerini gözler önüne seriyor. Dünyanın birçok şehrinde düzenlenen Dynamic Enterprise Tour İstanbul’da, üretkenliği, karlılığı ve müşteri sadakatini arttırmaya yönelik, doğru bilişim stratejileri ve bu stratejilerinin başarıyla uygulanmasıyla ilgili önemli ipuçları sunuluyor.

Etkinlikte yer alacak sunumlarda, müşteri deneyimi, yenilikler ve ileri teknolojiler hakkında bilgiler almak mümkün olacak. Ağ altyapısı, IP üzerinden iletişim, çağrı merkezleri, video ve tümleşik iletişim konularındaki son bilgileri, Türkiye’den örnekler ve geleceğin çözümleriyle harmanlayan benzersiz bir program sunan etkinlik, tüm gün sürüyor.

Alcatel-Lucent Enterprise Türkiye ve Azerbaycan Ülke Direktörü Çağlayan Nur’un açılış konuşmasını yapacağı etkinlikte Merkez ve Güneydoğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Claudio Soland “İletişimin Yeni Şekli” başlıklı sunumuyla yenilikçi iletişim çözümlerini anlatacak. Ürün Pazarlama, İletişim Çözümleri Başkan Yardımcısı Xavier Martin ise yeni nesil iletişim platformu OpenTouch’ın mimarisini tanıtacak. Veri Ağları Stratejik İş Birimi Direktörü Peter Tebbutt ise “Veri Merkezi Çözümlerinde Uygulama Bilinçli Ağ Mimarisi” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

Alcatel–Lucent Enterprise uzmanları, Alcatel-Lucent Enterprise’ın kurum içi işbirliği olanaklarını arttıran iletişim sistemi OpenTouch hakkında da önemli bilgiler aktarmak ve katılımcıların sorularına yanıt vermek üzere etkinlikte hazır bulunacaklar. Etkinlikte katılımcılar ve uzmanlar arasında bilgi akışı sağlayan paylaşımcı bir ortam yaratılması amaçlanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.