Imperial Tobacco sahayı Exim’le fethedecek.

Mobil iş çözümleri uzmanı Exim, dünyanın en büyük tütün şirketlerinden Imperial Tobacco’yu müşteri portföyüne kattı. Yapılan açıklamada Exim’in Türkiye’deki ‘Mobil Saha Satış’ projesinde gösterdiği başarıdan dolayı Imperial Tobacco tarafından stratejik iş ortağı konumuna oturtulduğunu belirten Imperial Tobacco Küresel Satış ve Pazarlama Grup Yöneticisi Rene P. Hoondert; ‘’Exim ile şu an Türkiye dışında İngiltere pazarındaki projede de birlikte çalışıyoruz. Daha başka projeler de işbirliğimiz sürecek…’’ şeklinde konuştu.

Hoondert Exim’in Imperial’e “Mobil Saha Satış” çözümlerinin kuruluşu ile ilgili donanım, yazılım, proje yönetimi ve tüm saha satış ekibinin bu sistemler hakkında eğitilmesi konusunda destek verdiğini anlatarak “Böylece Türkiye operasyonumuz için sıfırdan yola çıkarak bu gün 250 saha satış görevlimizin de dahil olduğu çok detaylı operasyonları başardık Tüm bu çalışmalar kapsamında; Exim bize verdiği sözleri demo etabından, yazılım çözümündeki uyarlamalara oradan eğitimlere dek eksiksiz ve zamanında yerine getirdi. Türkiye organizasyonundaki bu projenin başarısı dolayısıyla Exim doğal olarak tüm organizasyonun da dikkatini çekti’’ dedi.

100 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan çokuluslu Imperial Tobacco; Davidoff ve West, Drum ve Golden Virginia sarma sigara tütünleri ve Rizla sigara gibi güçlü markaları bünyesinde bulunduruyor.

Dünya çapında 130’dan fazla ülkede faaliyet gösteren kuruluşun, aralarında Türkiye’deki Imperial Tobacco Manisa Fabrikası da olmak üzere, 33 ülkede üretim tesisleri bulunuyor. 50 milyon dolarlık bir başlangıç yatırımıyla 60.000 metre kare alan üzerine kurulan Imperial Tobacco Manisa Fabrikası, bugün dünyanın en büyük ikinci Davidoff üretim merkezi konumunda.

Imperial Tobacco Türkiye Bilgi Sistemleri Yöneticisi Taylan Şahin ise donanım ve yazılım ihtiyaçlarının aynı yerden karşılanabiliyor olmasının yanı sıra, mühendislik kalitesi, satış temsilcilerine sağlanan destek ve Exim yönetiminin en başından benimsedikleri yaklaşımın Exim ile çalışma konusunda verilen karara ilişkin önemli kriterler olarak özetledi
Mobil teknolojiler ve uygulamaları alanında sektör lideri olan Exim’in, uluslararası düzeyde kazandığı bu başarının çok anlamlı olduğunu belirten Exim Genel Müdürü Neda Seçkin ise; “Önümüzdeki dönemde yurtdışında birçok yeni müşteriye hizmet vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.