Index telekomu rölantiye aldı

INKO ve NeoTech Genel Müdürü Hakan Koçer Index Grup mali yıl sonuçlarının açıklandığı basın toplantısında telekom pazarındaki gelişmeleri takip etmek üzere bu alanda aktif rol oynamadıklarını, yatırımlarını sürdürdüklerini dile getirerek “Telekom pazarı hiçbir şey yapmadan rakip sayısının kendiliğinden azaldığı bir sektör. Rakiplerimiz hergün azalıyor. Biz de yatırımlarımızı devam ettiriyoruz. Ancak aktilf olarak hizmetlerimize başlamak için uygun koşulları bekliyoruz” dedi. Koçer toplantıda en büyük iki alternatif telekom operatörünün satış sürecinde olduğunu, diğer iki büyük operatörün ise özellikle kurumsal alanda hizmet vermek için çalışma yürüttüklerine de değindi. BTDünyası’nın edindiği bilgilere göre satış süreci devam eden SuperOnline’ın yanında Sabancı Telekom da satışa çıkartılmış durumda.
Koç.Net ve Borusan Telekom ise özellikle kurumsal alanda müşterilerine hizmet sunmaya çalışıyor.

Koçer INKO’nun faaliyetlerini durdurmadığının altını özellikle çizerek önümüzdeki günlerde yeni kurduğumuz Neotech isimli tüketici elektroniği dağıtım şirketinin dağıtım ağını kullanarak diğer bir operatörün ağını kullanmak suretiyle hizmet alınacak telefon görüşme kartlarının satışa çıkartılacağını belirtti. Bu hizmetin ismi de AloHalo olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.