İndirimli internetin cazibesi!…

D-Smart 23 illi kapsayan “Cazibe Merkezleri”ne özel indirimli internet kampanyasını hayata geçiriyor. Cazibe merkezi olarak seçilen 23 ilde internet tüm paketlerde yüzde 15 indirimli.Kampanyada D-Smart’lılar ihtiyaçlarına uygun internet tarifesini seçiyor ve süper hızlı internetten %15 indirimli faydalanıyor. Ayrıca “tek fiyat, net fatura” avantajı sunan D-Smart, abone olunan ayın bedeli, damga vergisi, aktivasyon bedeli, yalın internet ücreti, kurulum ücretini abonelerine hediye ediyor. Böylelikle ay sonunda internet kullanıcıları sürpriz faturalarla karşılaşmıyor.D-Smart’ın yeni kampanyası için değerlendirmelerini paylaşan D-Smart CEO’su Mükremin Sarıer;
“Türkiye’de ‘Cazibe Merkezi’ olarak ilan edilen 23 ilimiz, ekonomik kalkınmanın ivme kazanması için çeşitli yatırım teşvikleri ile destekleniyor. Bu illerimize baktığımızda sabit internet sahipliği oranının Türkiye ortalamasının yarısı kadar olduğunu görüyoruz… Biz de D-Smart olarak sosyal ve bilgi toplumu yolundaki gelişmeye destek olmak için bu illere özel hazırladığımız kampanyamız ile dijital bağlantılı yaşamı ve teknolojiyi avantajlı fiyatlarla daha erişilebilir hale getirdik. Bugün, her cebe hitap eden yalın, anlaşılır paket yapımız ve “dostdoğru” hizmet anlayışımızla internet tarifelerimizi özel indirimlerle sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki dönemde abonelerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya, interneti avantajlı fiyatlarla her bölgede erişilebilir kılmak için bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
İŞTE İNDİRİM ALACAK İLLER
Adıyaman, Ağrı,Ardahan, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gümüşhane,Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Tunceli ve Van.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.