Intel kanalda bilgisayarın sihrini paylaşıyor

Intel Kanal Konferansları’nın 2005 güz dönemi, bilgisayar bayileri ve sistem entegratörleriyle Bilgisayarin Sihri Intel!de başlıklı yeni bir temayla buluşuyor. Avrupa Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki 53 ülkeyi kapsayan Intel Kanal Konferansları, Türkiye’de 8 Kasım 2005 tarihinde İzmir durağıyla başladı. Intel Kanal Programı üyesi olan 2200 firmanın katılımına açık olan Intel Kanal Konferansları, ayrıca 10 Kasım Adana, 24 Kasım İstanbul ve 30 Kasım Ankara’da düzenlenecek. Intel’in bilgisayar bayileri ve sistem entegratörlerinin yanı sıra yazılım sağlayıcılar ve telekom tedarikçileri için de düzenlediği Intel Kanal Konferansları, 2005 yılının güz döneminde ‘Dünyanızı Değiştirin’ temasıyla düzenleniyor. Değişen tüketici talepleri ile ihtiyaçları ve teknolojik gelişmelerin ele alındığı konferanslarda Intel, değişen tüketici ihtiyaçlarını önceden görmelerini ve tüketicilere yenilikçi teknoloji çözümleri sunmalarını sağlayarak kanal üyelerini ‘’Bilgisayarın Sihri’’ ile tanıştırıyor.

Kanal programı üyeleri, Intel’in Mobilite, Dijital Ofis, Dijital Ev, Dijital Sağlık ve Kanala Yönelik Ürünler Grubu olmak üzere oluşturduğu tüketici taleplerine odaklanan yeni yapılanması hakkında bilgi sahibi oluyor; Intel’in ev kullanıcılarına ve kurumsal kullancılara yönelik olarak geliştirdiği en yeni ürün ve teknolojiler ile ilgili teknik ve pazarlama eğitimleri alıyor. Intel konferanslarda, Intel laboratuvarlarından çıkan yeni teknolojilerin tüketicilerin kullanım alışkanlıklarına göre nasıl geliştirildiğini anlatıyor. Intel, kanal üyelerini çift çekirdekli ve çok çekirdekli ürünlerin gelişimi ve Intel® Advanced Management teknolojisi gibi iş platformlarına yönelik yenilikçi teknolojilerin yol haritası hakkında da bilgilendiriyor.

Intel’in Türkiye Genel Müdürü Ege Ertem, Intel Kanal Konferansları’nda, Intel’in platform stratejilerini şekillendiren insan-odaklı yaklaşımı ve Intel Developer Forum’da da duyurdukları en son teknolojik yenilikler hakkında kanal üyelerini bilgilendireceklerini söyledi ve sözlerini şöyle sürdürdü: “Intel, yeni teknolojik gelişmelerden avantaj sağlamak üzere bayi kanalını en son bilgiler ve stratejik araçlarla desteklerken, sektörümüzdeki en hızlı gelişen pazar segmentlerinden biri olan mobil çözümlerin getirdiği fırsatlardan da yararlanmaları için bayilere teknik ve pazarlama konusunda bilgi aktarımı yapıyor.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.