Intel yeni teknolojilerini tanıtıyor

Intel, insanların dijital dünyadan daha fazla keyif almasını sağlayan teknolojilerini, teknoloji tutkunlarından bilgisayar ile henüz tanışmamış olanlara kadar tüm kullanıcılara tanıtmak amacıyla geniş çaplı bir kampanya başlattı. Intel, “Bilgisayarın Sihri Intel’de” mesajıyla kullanıcılara, ‘çift beyinli’ olarak da adlandırılan çift çekirdekli Intel Pentium D işlemcinin sunduğu sihirli dünyayı anlatıyor. Aralık ayı boyunca tüm Türkiye çapında yer alan Teknosa, Bimeks, Gold, Vestel, Keysmart ve Aidata mağazalarında çift çekirdekli Intel Pentium D işlemcisinin kullanıcı dünyasına getirdiği hız, eğlence, performans ile film ve müzik keyfi tanıtılıyor.

“Bilgisayarın Sihri Intel’de” kampanyasında bilgisayar kullanıcıları, çift çekirdekli Intel Pentium D işlemcinin insan yaşamına sunduğu sihirli dünya ile tanışıyor. ‘İki beyne’ sahip çift çekirdekli Intel Pentium D işlemci, kullanıcıların film ve müzik gibi eğlence ihtiyaçlarını maksimum hız ve performansıyla karşılıyor, aynı anda birçok işlemin yapılmasına imkan tanıyor. Kullanıcılar, bir yanda chat yaparken aynı anda müzik dinleyebiliyor veya internette dolaşabiliyor.

Çekilişe katıl, bilgisayar kazanma şansını yakala!
“Bilgisayarın Sihri Intel’de” kampanyası dahilinde Gold, Teknosa ve Bimeks mağazalarından her 50 YTL’lik alışveriş yapanlar, çekilişle çift çekirdekli Intel Pentium D işlemcisine sahip Exper ve Casper marka 30 bilgisayardan birini kazanma şansı elde ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.