Intelli Solutions Türkiye pazarında

Güneydoğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren ve Telekomünikasyon, Finans, Kamu Hizmetleri ve Hizmet sektörüne odaklanmış olan uzman bir BT firması olan Intelli Solutions, yaygın hizmet ağı ile artık ülkemizde de hizmet vermeye başladı. 2011 itibariyle Türkiye pazarına giren grup, verdikleri hizmetler, iddialı oldukları alanlar ve ülkemizde hedefledikleri sektörler ve faaliyet alanlarıyla ilgili bilgilendirme amacıyla bir basın toplantısı düzenledi.Intelli, Türkiye Pazarlama ve Satış Müdürü Yeşim Gözen’in organize ettiği toplantıya, grubun CEO’su Panos Gialelis ve Pazarlama ve Satış Genel Müdürü Apostolos Tsoubris’ de katıldı.

Intelli Yönetimi, Türkiye’yi seçme nedenlerini, ülkemizde geçtiğimiz yıl yüzde 6,5 oranında büyümeyle büyük başarı yakalayan IT Sektörü’nün kendileri için çok önemli ve cazip bir pazar olduğunu vurgulayarak açıkladı. Ayrıca hedeflerinin, pazardaki fırsatları anlamak, özel alanlarda müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmak olduğunu da vurguladı.

Deneyimi ve güçlü sektörel bilgisi sayesinde müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için sektör lideri yazılım çözümleriiyle birlikte özel danışmanlık hizmetleri de sunan şirket, kurumsal müşterilere özel geliştirdiği kompleks projelerle de çok güçlü referanslara sahip bulunuyor.

İntelli’nin global pazarda çalıştığı firmalar arasında,OTE, Cosmote, Vodafone, Wind, Forthnet, TIM, Globul, Mobinil, Telecom Egypt, Hellos Online, Citi Bank, EuroBank, Credit Agricole, Societe Generale, Allianz, MARFIN, GENIKI Bank, ING, NSGB, National Bank of Egypt, Shell, ICAP Group, ECDL, Knauf gibi çok önemli şirketler yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu