Ana sayfa BT Gündem Internet görüşmelerinde eller serbest

Internet görüşmelerinde eller serbest

99
0

HBH-PV705 Bluetooth kulaklık ve Bluetooth USB adaptöründen oluşan ürün seti, Sony Ericsson Bluetooth kulaklıkların tüm özelliklerini bir arada sunuyor. Handsfree özelliğinin yanı sıra uzun konuşma ve bekleme süreleri, mükemmel ses kalitesi ve İnternet üzerinden düşük maliyetle görüşme gibi avantajlar da kullanıcıları bekliyor.Yapılması gereken şey ise çok basit: Bağlantıyı kurmak ve handsfree özelliğini kullanarak konuşmaya başlamak.
Resmi büyütmek için tıklayınız

Bu Bluetooth USB adaptörü, Windows XP işletim sistemi olan bir bilgisayara takılıyor ve neredeyse tüm global İnternet telefonu yazılımları ile kolay ve uyumlu bir şekilde çalışıyor.

Mavi renkli HBH-PV705 ile önceden eşleştirilmiş olduğu için, bu iki cihaz kablosuz olarak iletişim kuruyor. İsteyenler bu kulaklığı, bilgisayarın Bluetooth özelliği olmasa bile HBV-100 paketi sayesinde telefon olmadan görüşme yapmak için de kullanabiliyor.

Kulaklığın şaşırtıcı derecede uzun konuşma ve bekleme süreleri, düşük maliyetli İnternet aramalarının tüm avantajlarından faydalanmayı sağlıyor.