Internet’ten en çok cep telefonu satılıyor

Türkiye’de ve Avrupa’da İnternet üzerinden kim, ne alıyor sorusunun www.ucuzu.com ayağındaki cevabı şöyle; Türkiye ve Avrupa’nın İnternetten en çok satın aldığı ilk 5 ürün sıralamasında ilk sırada cep telefonu yer alırken, buz dolabı ve çamaşır makinesinin de artık İnternetten satın alındığı görülüyor.

Online alışverişin güvenilir adresi www.ucuzu.com’a göre Türk halkının İnternetten en çok satın aldığı 5 ürün sıralaması şöyle; ilk sırada Cep telefonu, ikinci sırada Televizyon, üçüncü sırada Notebook, dördüncü sırada Kamera ve beşinci sırada Yazıcı yer alıyor.

Macaristan halkı da İnternetten en çok Cep telefonu satın alıyor. İkinci sırada Notebook, üçüncü sırada Çamaşır makinesi, dördüncü sırada Kamera ve beşinci sırada Televizyon yer alıyor.

Romanya’da internet üzerinden en çok Televizyon satılıyor. Cep telefonu ikinci sırada yer alırken, Buzdolabı üçüncü, Bebek arabası dördüncü ve Kamera beşinci sırada yer alıyor.

Bulgaristan’ın İnternetten en çok satın aldığı ilk ürün Cep telefonu olurken, ikinci sırada  Kamera, üçüncü sırada Televizyon, dördüncü sırada Notebook ve beşinci sırada Klima yer alıyor.

Portekiz’de diğer Avrupa ülkelerinin tercih ettiği gibi cep telefonunu İnternetten satın alıyor. İkinci sırada Televizyon, üçüncü sırada Notebook, dördüncü sırada Kamera ve beşinci sırada Buzdolabı yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu