iPAD 2 Turkcell ve Vodafone’da

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, konuya ilişkin açıklamasında, Apple’ın devrim yaratan yeni nesil tableti iPad 2’yi Turkcell müşterileriyle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını belirterek “Turkcell İletişim Merkezleri’nde teknoloji uzmanlarımız iPad 2’ye en uygun çözümleri sunmak ve sorularını yanıtlamak üzere müşterilerimize yardımcı olacaklar. Müşterilerimiz iPad 2 deneyimini Turkcell kalitesi ve ayrıcalığıyla yaşayacak” dedi. Sayın, iPad 2’ye Turkcell’in avantajlı koşullarıyla sahip olanların, yıl sonuna kadar hediye Mobil TV Standart Paketi ve Lig TV aboneliğinden faydalanabileceklerinin ve iPad’e özel Turkcell uygulamaları; Dergilik, Pusula, Akıllı Mesaj,  Goller Cepte, Kelime Avı  ve Videobul ile de iPad’lerini  keyifle kullanabileceklerinin altını çizdi.

 
Turkcell’in iPad 2 Wi-Fi + 3G modelleri için sunduğu cihaz + internet paketi teklifleri şöyle:

 

ÜRÜN


250MB/ay


1GB/ay


4GB/ay

iPad 2 16GB

Wi-Fi+3G

81,00 TL

88,00 TL

98,00 TL

iPad 2 32GB

Wi-Fi+3G

92,00 TL

99,00 TL

109,00 TL

iPad 2 64GB

Wi-Fi+3G

103,00 TL

110,00 TL

120,00 TL

 

Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Devrim yaratan iPad 2’yi Vodafone’un ayrıcalıklı hizmetleriyle Türkiye’de satışa sunmak için çalışmalarımıza çok önceden başlamıştık. Bugün geldiğimiz noktada, bu konudaki çalışmalarımızı tamamlamanın ve iPad 2’yi Türkiye’de kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecanı içindeyiz” şeklinde konuştu.

Vodafone’un iPad 2 sahibi abonelerine sunduğu ayrıcalıkların başında uygun fiyatlı  ve abonelerin ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri Süper İnternet paketleri ile yurtdışında internet hediyesi gelmekte. iPad 2 meraklıları, tabletlerini internetiyle birlikte ayda 80 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilecek ve ayrıca aylık 50 MB internet hediyesiyle yurtdışındaki Vodafone operatörlerinde kullanabilecekler. Aynı zamanda iPad 2’lerini Vodafone’dan alan aboneler, Vodafone Red’in ayrıcalıklar dünyasından faydalanabilecek.

Vodafone’un Fiyatları İse Şöyle

  250 MB 1 GB 4 GB Abonelik süresi
Tablet 16 GB 80 TL 85 TL 95 TL 24 ay
Tablet 32 GB 95 TL 105 TL 24 ay
Tablet 64 GB 115 TL 24 ay
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.