iPass ile TTNET kullanıcısı yurtdışında da online

TTNET, dünyanın pek çok ülkesinde aylık sınırsız WiFi yurtdışı erişim hizmeti sunuyor. Bu avantajlı tekliften, Kurban Bayramı’nda tercihini yurtdışından yana kullanan TTNET aboneleri de faydalanabilecek. Böylece kullanıcılar 100’den fazla ülkede, 500 binin üzerindeki servis noktasından internete ayda sadece 42 TL karşılığında bağlanma fırsatı bulacak.

 TTNET WiFi Yurtdışı Erişim hizmetini, dünyanın önde gelen internet servis sağlayıcılarından iPass ile gerçekleştirdiği anlaşma kapsamında, ADSL abonelerinin hizmetine sunuyor.  Hizmet sadece kullanıldığı aylarda faturalandırılıyor. Yani sadece yurtdışına çıkılan ay için hizmeti satın almak mümkün oluyor. TTNET’in sunduğu bu fiyat, yurtdışında internete girmenin hesaplı yolunu gösteriyor.  

 
TTNET WiFi yurtdışı erişimini, ister bilgisayarlarından ister cep telefonlarından, herhangi bir kota sınırlaması olmadan kullanabilen aboneler; kesintisiz, hızlı ve güvenilir internetin keyfini yurtdışında da özgürce yaşıyor. TTNET WiFi yurtdışı erişim ile doya doya internetin tadını çıkarmak için yurtdışına çıkmadan önce hizmetin satın alınması ve iPass yazılımının bilgisayarlara veya cep telefonlarına yüklenmesi yeterli oluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu