IPera’dan şirketlere yeni kampanya

Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursa olsun, şirketlerin telefon ile ilgili iki temel gereksinimi var: Gelen çağrıları düzgün şekilde karşılayıp arayan kişilere aktarmak, yerinde olmayanların mesajlarını almak ve yapılan telefon görüşmelerinin raporlamasını yapmak. IPera İletişim Teknolojileri, bu gereksinimleri birlikte karşılamak için Papağan ve ABAKUS 360 sistemlerini biraraya getiren yeni kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında, 1 Haziran 2005 tarihine kadar 12 veya daha üzeri çağrıyı eşzamanlı karşılama kapasitesine sahip Papağan isimli çağrı ve mesaj sistemini satın alan firmalar, IPera’nın gözbebeği ABAKUS 360 isimli çağrı analiz sisteminin kullanım lisansını ücretsiz elde etmiş olacaklar.Defne Bilgisayar’ın geliştirdiği Papağan Çağrı ve Mesaj Yönetim Sistemi, şirketlerin telefon trafiğini düzenleyerek, müşteri memnuniyeti ve verimlilikte artış sağlıyor. IPera tarafından V.E.R.İ.M. stratejisi ile geliştirilen bir uygulama olan ABAKUS 360 ise şirketlerin telefon görüşmelerini raporlayarak yüzlerce farklı başlık altında analizler yapılmasına yardımcı oluyor. Kampanyanın, şirketlerin telefon ile ilgili en önemli iki temel sorununu bir anda çözdüğünü belirten IPera Genel Müdürü Tolga Gündüz, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Ülkemizde geçmiş yıllarda teknolojiye büyük yatırımlar yapıldı. Ancak şirketlerin yaptıkları yatırımların karşılığını alabildiklerini söylemek gerçekten güç. Bunun nedenlerinin başında, satılan sistemlerin ergonomik olmayışı ve kullanıcıların rahat kullanamıyor olması yer alıyor. Papağan ve ABAKUS 360 sistemleri ise şirketleri teknoloji ile yeniden barıştıracak nitelikte yüksek kalitede ürünler. Düzenlediğimiz bu kampanya ile toplam sahip olma maliyetlerini düşürmek ve yatırımda geri dönüşün ne kadar çabuk olabileceğini göstermek istedik.”

Papağan Çağrı ve Mesaj Yönetim Sistemi hakkında www.ipera.com.tr/papagan; ABAKUS 360 sistemi hakkında ise www.ipera.com.tr/abakus360 adreslerinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.