İş akışına Türk çözümü

KoçSistem ve bilgi teknolojileri şirketi Vizyon Net ortaklığı ile geliştirilen Live Chain Workflow Studio, süreç bazlı organizasyonda başarının sırrını sunuyor. Bu yazılım ile şirketler artık iş akış süreçlerini daha hızlı ve verimli yöneterek esneklik ve maliyet avantajı sağlayabilecekler. İş akışı yönetim paketi Live Chain Workflow Studio’nun yazılımı Vizyon Net tarafından geliştirildi. KoçSistem ise yazılımın şirketlere göre uyarlaması, uygulamanın geliştirilmesi ve bakım-destek hizmetlerini veriyor. Live Chain Workflow Studio’nun sürüm güncelleme çalışmaları Vizyon Net ve KoçSistem tarafından ortak sürdürülecek.

Live Chain Workflow Studio yazılımı, şirketlerin başta insan kaynakları, satın alma, müşteri hizmetleri süreçleri olmak üzere organizasyon bünyesinde yer alan tüm süreçlerine uyarlanabilir bir yapıya sahip. Performans yönetiminden, üretim planlaması ve IS0 9000 uygulamalarına kadar her türlü sürecin web tabanlı olarak uygulanmasına olanak veren “Live Chain Workflow Studio” yazılım paketi, şirketlerin ihtiyaçlarına göre ölçeklendirilebiliyor.

Süreç bazlı organizasyona geçişin kritik bir başarı faktörü olduğu iş dünyasında, Live Chain Workflow Studio, kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile kurumların iş süreçlerini modelleme, hayata geçirme, izleme ve ölçme imkanı veriyor. Esnek ve modüler yapısı ile, kurumların iş süreçlerine ve zaman içinde değişen ihtiyaçlara süratle uyum sağlıyor. İş süreçlerinin iyileştirilmesi, süreç maliyetlerinin düşürülmesi ve süreçlerin etkin olarak kontrol edilmesi amaçlı kullanılan Live Chain Workflow Studio, kurumların Internet teknolojilerinden optimal düzeyde yararlanmasını sağlıyor.

Şirket çalışanları arasında işbirliğini artırarak, karar mekanizmalarına hız kazandıran Live Chain Workflow Studio ile kurumlar organizasyonel yapılarını müşteri talepleri doğrultusunda düzenleyebilme avantajını yakalıyor. Akıllı elektronik formları sayesinde veri girişi ve süreç içerisinde iş adımlarında hata oranını minimuma indiren yazılım paketi, doküman üretim, basım, arşivleme ve kırtasiye/kağıt giderlerini azaltıyor. Yazılım paketi, süreçler hakkında detaylı performans raporları oluşturarak süreç ve grup performanslarının iyileştirilmesini sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.