Ana sayfa BT Gündem İş ve Eğlence Tek Cepte: HTC HERALD P4350

İş ve Eğlence Tek Cepte: HTC HERALD P4350

166
0

Casper, Windows Mobile 5.0 işletim sistemi üzerinde çalışan mobil cihazlar pazarında dünya lideri HTC’nin PDA telefonu Herald P4350’yi pazara sundu. İnce ve kompakt tasarıma sahip HTC P4350, hem mobil ofisiniz, hem de mobil eğlence merkeziniz olacak.Şık ve ince tasarımıyla göz dolduran dört-bant HTC Herald P4350’nin kolaylıkla açılan klavyesi sayesinde, kaleme bağlı kalmadan her türlü bilgiyi telefonunuza kolay ve hızlı bir şekilde girebilir, sevdiklerinizle çok daha kolay mesajlaşabilir, e-postalarınızı çok daha rahat yazabilirsiniz. GPRS/EDGE, Wi-Fi® ve Bluetooth® özellikleri ile her zaman her yerde iletişim halinde ve internete bağlı olma şansı bulacaksınız. Microsoft Windows Mobile 5.0 Direct Push teknolojisi e-posta ve kişiler listenize hızlıca ulaşmanıza, Word, Excel ve Powerpoint programları da, nerede olursanız olun işinize ara vermeden devam etmenize olanak tanıyor. HTC P4350’nin geniş 2,8 inç ekranıyla internette rahatça gezinebilir, sayfaları rahat okuyabilir, dokümanlarınızda düzenlemeleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

HTC P4350 ile eğlenceden de geri kalmayacaksınız. Windows Media Player muhteşem ses ve görüntü kalitesiyle sevdiğiniz müzikleri dinlemenize ve video izlemenize olanak tanıyor. 2.0 megapiksel kamerası da yüksek kalitede çekeceğiniz fotoğraflar ve videolarla anılarınızı ölümsüzleştirme şansı sunuyor.

HTC Herald P4350 cep bilgisayarına, Türkiye’nin dört bir yanında size en yakın Casper Store ya da Casper bayilerinden ulaşabilirsiniz. Kulaklık, kılıf, AC Adaptör ve USB Senkronizasyon Kablosu ile birlikte satışa sunulan HTC P4350’nin fiyatı 749 $ + KDV. Dilerseniz 101 YTL x 12 taksitle de sahip olmanız mümkün.