Ana sayfa BT Gündem ISAF’ta en son teknolojiler görücüye çıktı

ISAF’ta en son teknolojiler görücüye çıktı

109
0

ISAF Fuarı’nda, Samsung, Crea, Smartsec ve yeni iş ortağı Bosch’un ürünlerinin tanıtımını gerçekleştiren Kont Güvenlik Teknolojileri, güçlü altyapısı, geniş ürün çeşitliliği ve yaygın hizmet ağı ile güvenlik teknolojileri sektöründe hızla ilerlemeye devam ediyor.

Kont Güvenlik Teknolojileri Satış Müdürü Ercan Tekyıldız’ın katılımıyla, Kont Güvenlik Teknolojileri, Uluslararası Güvenlik ve Yangın Fuarı ISAF’da basın buluşmasını gerçekleştirdi.

Kont Güvenlik Teknolojileri’nin ISAF Fuarında düzenlediği basın buluşmasında; Kont Güvenlik Teknolojileri Satış Müdürü Ercan Tekyıldız, “2008 yılında Samsung Techwin ile birlikte adım attıkları güvenlik sektöründe yeni iş ortaklıkları ile hızla büyümeye devam ettiklerini” belirtti.

Üst segment markaları arasına BOSCH markasının CCTV ve IP ürünlerini de kattıklarını kaydeden Ercan Tekyıldız, “ISAF Fuarı’nda, ilk defa yeni iş ortağımız BOSCH’un ürünlerini sergiledik. BOSCH, dünyada güvenlik teknolojileri ve CCTV konusunda üst sıralarda yer alan güçlü bir marka. BOSCH ile iş ortaklığımızın portföyümüze çeşitlilik anlamında büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Kont Güvenlik Teknolojileri’nin ürün portföyünü ekonomik segmentte SMARTSEC, orta ve üst segmentte CREA, üst segmentte ise SAMSUNG ve BOSCH olarak konumlandırdık. Bu markalara ait kamera, lens, montaj ayağı, muhafaza, kayıt üniteleri, monitörler ve aksesuarlardan oluşan bir ürün portföyüne sahibiz. Hem analog hem de IP sistemlerden oluşan ürünlerimizi teknolojiyi takip ederek sürekli yeniliyoruz.” dedi.

Proje geliştirme, satış ve kurulumda Türkiye çapında yaygın bir bayi ağı ile hizmet veren Kont Güvenlik Teknolojileri, Kont Bilişim Grubu bünyesinde yer alan BT SERVİS ile de ürünlere yönelik teknik hizmet vermektedir. Ercan Tekyıldız, “Satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için Kont Bilişim Grubu’nun güçlü alt yapısında yer alan BT SERVİS ile ürünlere yönelik teknik hizmet vermekteyiz. Güvenlik sektöründe uygulama yapan firmalara ürün tedarik eden Kont Güvenlik Teknolojileri’nin referansları arasında, tüm PTT şubeleri, DHL, Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı, Viaport, Bakü Sınır Karakolları, Yörsan, Anayasa Mahkemesi ve Bolu Mobese Sistemi gibi kurum ve kuruluşları sayabiliriz” diye konuştu.

Güvenlik Teknolojileri sektörünün Türkiye’de önünün açık olduğunu ifade eden Ercan Tekyıldız, “2008 yılında hizmete geçen Kont Güvenlik Teknolojileri’nin aynı yıl 2,5 milyon dolar olan cirosunun, 2009 yılında 10 milyon dolara ulaştığını” sözlerine ekledi.