Ana sayfa BT Gündem işTcell’de iPhone 4 avantajı

işTcell’de iPhone 4 avantajı

114
0

Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell, Apple’ın son teknolojik mucizesi iPhone 4 için kurumsal müşterilere özel çok avantajlı teklifler hazırladı. Turkcell’in iPhone 4’e özel tüm bireysel teklifleri aynı zamanda kurumsal müşteriler için de geçerli. İşTcell’lere özel avantajlı kurumsal teklifler ise ödeme kolaylıkları ve beraberlerinde getirdikleri faydalarla akıllı cihazların geldiği son nokta kabul edilen iPhone 4’e sahip olmayı daha da kolaylaştırıyor. İşTcell’in 79 TL’den başlayan tüm iPhone 4 tekliflerine akşam 21:00 ile sabah 09:00 arası tüm Turkcell’lilerle ayda 64 saat konuşma, 1000 SMS ve aylık 1 GB internet paketi dahil. Ayrıca müşteriler için bir bariyer olan ön ödeme koşulu da tekliflerde yer almadığı gibi, Türkiye’de ilk defa, aylık ödemeleri ciddi şekilde düşüren son ödemeli teklifler de kurumsal müşterilerimizin tercihine sunuldu. İşTcell, son ödemeyi yapmak istemeyen müşterilere aynı paketlerle 3-6 ay daha devam etme seçeneği de sunuyor.
Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, konuyla ilgili açıklamasında, teknoloji tutkunu kurumsal müşterilerine Turkcell 3G hızı ve kalitesiyle en üst düzeyde iPhone 4 deneyimi sunmaktan memnuniyet duyduklarını söyledi. Sayın, “Şirketler açısından yeni nesil iPhone, mobil hayatta fark yaratarak rekabette bir adım öne geçme işlevi görecek. Bizim hedefimiz, kurumsal müşterilerimizin iletişim beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi ve en verimli şekilde karşılamak. İşTcell’in iPhone 4’e özel farklı ve birbirinden avantajlı teklifleri bu konuda ne kadar kararlı olduğumuzu bir kez daha ortaya koyuyor” dedi.

Cep telefonunun tanımını bir kez daha değiştiren iPhone’un 4. nesil modeli iPhone 4, çözünürlük düzeyiyle göz kamaştırıyor. Dünyanın en yüksek çözünürlüğe sahip telefonu olma ünvanını elinde bulunduran iPhone 4, aynı zamanda HD kalitesinde video kaydetme özelliğine, 5 megapiksel kameraya ve LED flaş özelliğine sahip. 9,3 inç milimetre inceliğiyle en ince akıllı telefon olan iPhone 4, ayrıca performanstan ya da batarya ömründen ödün vermeden aynı anda farklı uygulamaları kullanabilme özelliğini de barındırıyor. 200.000’den fazla uygulamanın depolandığı App Store’da ise iPhone 4’e değer katan yüzlerce uygulama bulunuyor.