Ana sayfa BT Gündem İşTcell’lilere bedava internet hizmeti bedava

İşTcell’lilere bedava internet hizmeti bedava

117
0

Turkcell, yeni hizmetiyle İşTcell’li üyelerini İstanbul, Ankara ve İzmir havaalanlarında internete ücretsiz bağlıyor. Turkcell grup şirketlerinden Superonline işbirliğiyle uygulamaya alınan servis, İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havaalanı’nda iç ve dış hatlarda; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda ise dış hatlarda kullanılabiliyor.

İşTcell’lilerin hiçbir ücret ödemeden yararlanacağı servis, belirtilen havaalanlarında tüm kullanıcılara açık olacak; yabancı veya yerli diğer operatör kullanıcıları ise kredi kartı ile dakika paketi satın alarak havaalanlarındaki kablosuz internet erişimi hizmetinden yararlanabilecek.

Yabancı ve diğer operatör kullanıcıları 15 dakikalık paketi 2 TL’ ye, 30 dakikalık paketi 3,5 TL’ ye, 1 saatlik paketi 6,25 TL’ye, 2 saatlik paketi 11,25 TL’ye ve 5 saatlik paketi 22,5 TL’ye; kredi kartı ile internet üzerinden satın alabilecek.

Zaten bedava…

Ancak Türk Telekom’un sahip olduğu TTNET ise yıllardır havaalanlarında kablosuz internet hizmeti sunuyor.

TTNET’ten ADSL hizmeti alan aboneler, kullandıkları hattın şifreleriyle zaten her ay TTNET Wi-Fi noktalarından 100 dakikadan 600 dakikaya kadar ücretsiz olarak yararlanma imkanına sahipler.

Bunun yanında havaalanı işletmecileri de kablosuz internet erişimi hizmetini tüm yoculara ücretsiz olarak sunuyorlar.

Bunun yanında havaalanlarının yiyecek içecek bölümünde yer alan kafe ve restoranlarda da kablosuz internet hizmeti müşterileri ücretsiz olarak sunuluyor.