ITD, Abu Dhabi’ye IT Serve ile açılıyor

ITD, bilgi teknolojileri çözümleri alanında uzmanlaşmış IT-Serve.com Firması’nı Abu Dhabi’deki iş ortağı olarak seçti.Gerçekleştirilen iş ortaklığı ile ITD, Abu Dhabi Bölgesi’ndeki etkinliğini artırmayı IT-Serve kanalı ile bölgede gelişmekte olan sesli sistemler teknolojileri alanındaki ihtiyaçları adreslemeyi hedeflemektedir. IT-Serve, ITD / Interactive Intelligence Çağrı / Etkileşim Merkezi Çözümleri için satış, pazarlama, teknik destek ve bakım hizmetleri sunacaktır.

Interactive Intelligence, firmaların çağrı/etkileşim merkezi, birleşik mesajlaşma alt yapıları gibi sesli sistemler ihtiyaçlarına yönelik, çoklu-kanal etkileşim yönetimi yazılımları sunmaktadır. Interactive Intelligence, entegrasyonu ve yönetimi kolay, esnek ve maliyet avantajlı, yeni nesil iletişim çözümleri sağlamaktadır.

ITD Yeni İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Hatice Ayas; “IT-Serve ile gerçekleştirdiğimiz ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde sesli sistemler alanında yeni başarı öyküleri yaratacak bu iş ortaklığı bizi çok memnun etmiştir. IT-Serve’ün profesyonelliği ve sektördeki başarısı sayesinde, ITD’yi pazarda çok iyi temsil edeceğine inanıyoruz” dedi.

IT-Serve Genel Müdürü Jens Lundt: “Gerçekleştirdiğimiz bu önemli iş ortaklığı, Birleşik Arap Emirlikleri Pazarı’nda hem devlet hem de özel sektörde hızlı geri dönüş ve güçlü katma değer yaratacak entegre bir çözüm sunmamızı sağlayacaktır” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.