İzmir’de Çağrı Merkezi Oteli açıldı

Türkiye’nin ilk çağrı merkezi oteli Call Center Hotel ikinci lokasyonunu İzmir’de faaliyete geçirdi. İlk aşamada 600 koltuk kapasitesi ile başta Net Call Center olmak üzere Türkiye’nin önde gelen çağrı merkezi şirketlerine hizmet verecek olan CCH İzmir’in açılışı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve BTK Başkanı Tayfun Acarer tarafından yapıldı.

Açılış töreninde yaptığı konuşmada, CCH’nin İstanbul dışında faaliyete geçen ilk yatırımı olma özelliğini taşıyan CCH İzmir sayesinde, çağrı merkezi şirketlerinin şehirdeki faaliyetlerini hiçbir altyapı yatırımına ihtiyaç duymadan sürdürebileceklerini vurgulayan CCH CEO’su Tarkan Ersubaşı, “Çağrı merkezi oteli konseptinin dünyadaki ilk temsilcisi olan CCH, sektörümüzdeki ana oyuncu firmaların da destekleri ile hızlı bir gelişim gösterdi. Yaklaşık iki yıldır İstanbul Kavacık’ta hizmet vermekte olan bin 500 koltuk kapasiteli iki binamızın ardından İzmir’de faaliyete geçen yeni lokasyonumuz ile toplam koltuk kapasitemiz 2 bin yüze ulaşmış oldu. CCH İzmir, tıpkı İstanbul’da olduğu gibi, İzmir’de de son derece modern bir binada, sektörümüzün teknolojik açıdan ulaştığı son noktadaki en gelişmiş çözümlerle çağrı merkezi şirketlerine hizmet verecek” diye konuştu.

Pek çok açıdan önemli avantajlar sunuyor

Keyifli bir çalışma ortamının yanı sıra verimliliğe pozitif katkı sağlayacak yapısı ile CCH İzmir’den yararlanacak şirketlerin ihtiyaç duyacakları her şeyin CCH’de hazır olarak sunulduğunu belirten Ersubaşı, “Çağrı merkezlerinin tek yapmaları gereken ekiplerinin yerleşim planlarını hazırlamak olacak. CCH İzmir’in altyapısı, gerek uzun vadeli, gerek dönemsel projelere, gerekse de çağrı merkezi yatırımı gerçekleştirmeden önce ihtiyaçlarını belirlemek isteyen şirketlerin tüm ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verebilecek seviyede bulunuyor. Sektörümüzde bir devrim niteliğini taşıyan çağrı merkezi oteli konsepti, kurumlara maliyet, esneklik ve fiyat açısından çok önemli avantajlar sunuyor. Bu benzersiz konsepti İzmir gibi ülkemizin en büyük şehirlerinden birinde daha hayata geçirmekten sonsuz mutluluk ve gurur duyuyoruz. İstanbul’da olduğu gibi, İzmir’de faaliyet gösteren çağrı merkezleri için de güvenilir bir servis sağlayıcı olmayı, en üst düzeyde gizlilik ve denetim olanakları sunmayı hedefliyoruz” dedi.  

Net Call Center, CCH ile İzmir’de de büyüyecek

Törende bir konuşma yapan Net Call Center (Hem İletişim) Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Poyraz, stratejik iş ortakları CCH’nin gelişiminden ve İstanbul dışında da büyümesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “Net Call Center olarak, hızlı ve istikrarlı büyümemizi devam ettirerek Ankara ve İstanbul operasyonlarımıza İzmir’i de eklemiş olduk. Merkezi Ankara’da bulunan bir şirket olarak, İstanbul operasyonumuzu CCH’nin olanaklarından yararlanarak sürdürüyoruz. CCH’nin sunduğu hazır teknolojik altyapıyı kullanarak 40 koltuk ile başladığımız İstanbul operasyonumuzu kısa süre içinde 100’e yükseltmeyi başardık. Benzer bir gelişimin bugün açılışını yaptığımız CCH İzmir’de de gerçekleşeceğine inanıyorum. CCH İzmir’de ilk aşamada 60 koltuk kapasitesi ile faaliyet göstereceğiz ve bu sayıyı şirket hedeflerimiz doğrultusunda hızlı bir şekilde artırmayı öngörüyoruz. İzmir gibi Türkiye’nin önemli bir şehrine istihdam sağlamak bizi ayrıca memnun ve motive ediyor. Deneyimli ve profesyonel yönetim kadromuzla birlikte yüksek performanslı ve hızlı büyümeler artık şirketimizin kültürü haline gelmiş durumda ”

CCH’de hizmet vermenin kendilerine çok sayıda avantaj sağladığını vurgulayan Poyraz, “Başta teknolojik altyapı olmak üzere, CCH’de hazır olarak sunulan tüm olanaklar işimize daha kolay odaklanmamızı sağlıyor. Geçtiğimiz yıl İstanbul operasyonumuza başlarken tek yapmamız gereken çalışma arkadaşlarımızı seçmek olmuştu. Şimdi aynı süreci İzmir için de yaşıyoruz ve kulaklık bile satın almamıza gerek kalmadan, hiçbir eksiği olmayan yeni bir operasyonu daha hayata geçiyoruz. CCH’nin ihtiyaçlarımız doğrultusunda özelleştirilebilen esnek bir hizmet yapısına sahip olması hızlı aksiyon almamızı, dolayısıyla da müşterilerimizden gelen taleplere anında yanıt verebilmemizi beraberinde getiriyor” diye konuştu. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu