Ana sayfa BT Gündem Jabra’da son nokta

Jabra’da son nokta

141
0

Bluetooth Kulaklıkta Son Nokta:Jabra BT8010
Bluetooth kulaklık ve mobil aksesuar pazarının lideri Jabra yepyeni bir ürün geliştirdi:Jabra BT8010. İki Bluetooth`lu cihaza aynı anda bağlanabilen ve özellikle iş adamlarının tüm ihtiyaçlarına cevap veren Jabra BT8010, yüksek performanslı konuşma imkanı sunarken, çıkarılabilir ek kulaklığı ile de iş arasında stereo müzik dinleme keyfi yaşatacak.

Son dönemde, mono Bluetooth kulaklıklarının yanı sıra stereo mobil müzik ürünleri ile dikkatleri üzerine toplayan Jabra, piyasaya sunduğu Jabra BT8010’la Bluetooth kulaklıkta yeni bir çığır açıyor. Yüksek performanslı müzik dinlemek isteyenler için özel olarak üretilen Jabra BT8010, aynı zamanda tek kulaklık olarak da kullanılabiliyor. Takıp çıkarılabilir ek kulaklığı ile bir anda stereo Bluetooth kulaklığa dönüşen Jabra BT8010, yoğun iş hayatının koşuşturması arasında keyifli bir müzik molası sunuyor. Jabra BT8010 aynı anda birden fazla Bluetooth’lu ürüne bağlanabiliyor (örneğin 2 cep telefonu, cep telefonu ve müzik çalar, cep telefonu ve PC, müzik çalar ve PC gibi). Kullanıcılar Jabra BT8010’la müzik dinlerken telefonlarına gelen çağrıları yanıtlayabiliyorlar. Çağrı gelir gelmez müziği durduran Jabra BT8010, telefon görüşmesi bittikten sonra çalan parçaya kaldığı yerden devam ediyor.

Özel Zil Sesleri ve Telefon Defteri Jabra BT8010’da

Üzerinde bulunan OLED ekranı sayesinde arayan numarayı gösteren Jabra BT8010’un cep telefonundan bağımsız kişiselleştirilebilen zil sesleri ve telefon rehberi bulunuyor. Böylelikle kullanıcılar cep telefonlarını ellerine almadan arama yapabiliyorlar. Titreşim özelliğine sahip Jabra BT8010’un üzerinde bulunan ve ekseni etrafında dönebilen tuşu ile kulaklık mönülerine ulaşmak, arama yapmak ve ses ayarlarını değiştirmek sadece birkaç saniye alıyor.

Tek Kulaklıkla İki İşlev

Çok fonksiyonlu Jabra BT8010, eklenebilen ikinci kulaklığı ile üstün Bluetooth kulaklık özelliğinin yanı sıra yüksek kaliteli stereo kulaklığa dönüşebiliyor. DSP teknolojisi ile mükemmel ses kalitesine sahip olan Jabra BT8010, göz alıcı tasarımıyla da dikkat çekiyor.

2008 yılına kadar müzik çalar özelliği gösteren cep telefonlarının sayısının 700 milyon adede çıkacağını belirten Jabra ve GN Netcom Gelişmekte Olan Pazarlardan Sorumlu Bölge Müdürü Vincent Pena, “Jabra BT8010, tüketicilerin ihtiyaçları dikkate alarak tasarlanmış, hem mono hem stereo olarak kullanılabilen ve sektöre damgasını vuracak bir ürün” dedi.

Jabra BT8010 TeknoSA, Genpa, Kipa, Metro, Vatan Computer, D&R, Apple Shop, ”TESAN Burada” ve anlaşmalı cep telefonu satış noktalarında satışa sunulacak.