Ana sayfa BT Gündem Jabra’dan yeni kulaklıklar

Jabra’dan yeni kulaklıklar

98
0

GN Netcom, sektördeki ilk dokunmatik ekranlı kablosuz Bluetooth ve DECT kulaklıkları olan Jabra GO6400 ve Jabra PRO9400 adlı iki yeni ürün grubunu pazara sundu. Jabra GO6400 ve Jabra PRO9400 serileri, dokunmatik ekranları sayesinde kolaylıkla yönetilebilen kulaklıklar sunuyor. Her iki seri de profesyonel ofis kulaklıklarının ses, alan ve kalite performansını mobil kulaklıkların esnekliğiyle birleştiriyor. Yeni ürünler tek bir kulaklığı farklı iletişim araçları ile kullanma kolaylığı sağlıyor. Her iki kulaklık çözümü de üçlü bağlantı ile masaüstü telefon, bilgisayar tabanlı VoIP ve cep telefonuna aynı anda bağlanabilme olanağı sunuyor. Bu sayede ofis içinde hareket özgürlüğüne kavuşan kullanıcıların iş verimliliği de artıyor.

Duy

Jabra GO6400 ve Jabra PRO9400 serileri, en yüksek ses netliği ve duyma korumasını sağlamak için masaüstü, cep telefonu ya da bilgisayar üzerinden VoIP
olmasına bakmaksızın, kullanıcı hangisine bağlı olursa
olsun yeni gelişmiş ses özellikleri sunuyor:

Geniş Bant / Dar Bant Ses ve DSP (Dijital Sinyal İşleme): Yüksek tanımlı ses ve dijital olarak güçlendirilmiş konuşma, kristal netliğinde çağrılar sağlayarak konuşmadaki kesilmeleri en aza indiriyor ve her iki tarafın birbirini net duymasını sağlıyor.
NoiseBlackout Teknolojisi: DSP teknolojisi sayesinde arka fondaki gürültüyü gizleyen çift yönlü mikrofon, sadece kullanıcının sesini karşıya iletiyor.
SafeTone Teknolojisi: Kullanıcıları aniden çıkan yüksek seslerin duyulmasını engelleyen PeakStop teknolojisini ve gün boyunca ses seviyesini belirli bir ortalamada sabit tutan Intellitone teknolojisini birlikte barındırır.

DECT Teknolojisi: Jabra PRO9400 Serisi, 150 metreye kadar alan sağlayan DECT teknolojisi özelliği ile birlikte geliyor. Bu özellik kullanıcılara telefonla konuşurken ses kalitesinden ödün vermeden ofis içinde rahatça dolaşabilme olanağı veriyor.

Gör

Dokunmatik ekrandaki akıllı kurulum sihirbazı, kullanıcılara telefonları bağlamanın ve tercihlerini seçmenin basit süreçleri sırasında yol gösteriyor. Dokunmatik ekranın parlak çözünürlüğü ve renkli ikonları kullanıcıların çağrıları ilk bakışta kolayca yönetebilmesini sağlıyor.
Kolay Çağrı Yönetimi: Arayanın kimliğini, arama kayıtlarını, çağrı ve cihazların yönetimini net biçimde gösteren ikonlar kullanıcıya tamamen görsel kontrol imkanı tanıyor.
Şık tasarım: Şık ve küçük dokunmatik ekranlı baz ünitesi, masa üstünde çok az yer kaplıyor. Kulaklık kullanılmadığı zaman, manyetik özelliğe sahip şarj ünitesine kolaylıkla oturuyor.
IntelliPower: Güç tüketimini ve karbondioksit emisyonlarını azaltmak için kullanılmadığı zamanlarda ekran ışığı otomatik olarak kararıyor.

Dokun

Jabra GO6400 ve Jabra PRO9400 serileri cep telefonu, masaüstü telefon ve bilgisayar tabanlı VoIP cihazlara bağlanan kullanıcı dostu, sezgisel dokunmatik ekrana sahip ilk kablosuz kulaklıklar olma özelliğini taşıyor.
2.4” dokunmatik ekran: Kullanıcı dostu dokunmatik ekran aracılığıyla kullanıcılar cihazlar arasında geçiş yapabiliyor ve çağrıları yönetebiliyorlar.
Çoklu kullanım: Dokunmatik ekranlı baz, Bluetooth veya DECT aracılığıyla kulaklığa bağlanıyor ve kullanıcılara cep telefonu, masaüstü telefon ve bilgisayar tabanlı VoIP cihazlara aynı anda bağlanma şansı veriyor.
Kulaklık kontrolleri: Kullanıcılar çoklu fonksiyon tuşunu ve dokunmatik ekranı kullanarak çağrıları uzaktan cevaplayabiliyor, sonlandırabiliyor, geri çevirebiliyor, arayan numarayı geri arayabiliyor, çağrılar arasında geçiş yapabiliyor ya da ses seviyesini ayarlayabiliyorlar.
Gelişmiş ergonomi: Kullanıcılar üç takma stilinden istediklerini (baş bandı, boyun bandı veya kulak kancası) seçebiliyorlar. Hafif ve antialerjik malzemeler, kullanıcının gün boyu rahat etmesini sağlıyor.