Jabra’nın en yenisi BT500

Jabra, dünyanın en çok satan kulak arkası Bluetooth kulaklık ürünlerine bir yenisini ekledi : Jabra BT500. Modern dizaynı, artırılmış ses kalitesi, ek fonksiyonları, çekici stili ve kolay kullanımı ile dikkatleri çeken Jabra BT500, Jabra’nın diğer kulak arkası ürünlerine oranla yüzde 20 daha hafif ve yüzde 30 daha ince.Sektörün en ince kulak arkası ürünü olarak kabul edilen Jabra BT500’de diğer ürünlerden farklı olarak mute (sessiz) tuşu, Bluetooth ile kolay ve kopmayan bağlantı, dış gürültüleri absorve etme özelliği, USB kablosu ile kişisel bilgisayarlardan şarj edilebilme imkanı, AC Adaptörle şarj edilebilme imkanı, sesli arama, çağrı bekletme, çağrı reddetme ve aranan son numarayı tek tuşla tekrar arama özelliği dikkat çekiyor.

Bluetooth 1.2’yi de destekleyen Jabra BT500, mobil telefon, akıllı telefon ve PC gibi sekiz farklı aygıtla bağlantı sağlayabiliyor. Jabra BT500 TESAN, TeknoSA, Genpa, Kipa, Metro ve KVKShop satış noktalarında 99 Euro satış fiyatı ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Artırılmış iç anteni sayesinde hızlı ve kesintisiz iletişim sağlayan Jabra BT500, Jabra’nın 2002 yılından bu yana geliştirdiği kulak arkası ürünlerin son nesli olarak kabul ediliyor. Bluetooth kulaklık endüstrisinde ürünleri ile yeni bir çığır açan Jabra’nın BT200, BT205, BT250 ve BT250v gibi diğer kulak arkası ürünleri daha önce de iF Dizayn Ödülünü kazanmasının yanı sıra, Reddot, T3, Mobile Choise ve Auto Express gibi önemli dergilerden yılın en iyi ürün ödülüne de layık görüldü.

Jabra BT500’ün üretilmesinde, daha ince ve daha hafif ürün talep eden müşterilerinin isteklerini göz önünde bulundurduklarını belirten Jabra Ürün Müdürü Niels-Henrik Valentin Knudsen, “Jabra BT500, Jabra kulak arkası ürün ailesinin doğal gelişimi sonucu ortaya çıktı. Son derece şık bir görünümün, üstün teknoloji ve artırılmış fonksiyonlarla birleşmesi sonucu ortaya çıkan Jabra BT500 kullanıcılara yüksek performans vaat ediyor” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.