Ana sayfa BT Gündem “Jet” gibi dokunmatik telefonlar

“Jet” gibi dokunmatik telefonlar

102
0

Samsung Electronics, en yeni dokunmatik telefonu Samsung S8003 Jét’i Londra, Dubai ve Singapur’da aynı anda düzenlediği bir dizi lansmanla tanıttı. Samsung S8003 Jét, hem akıllı telefonların gelişmiş özelliklerine, hem de kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip.Günümüz kullanıcılarını yepyeni bir konseptle tanıştırmak üzere geliştirilen Samsung S8003 Jét, alışılmış akıllı telefonlardan çok farklı. “Akıllı telefondan daha akıllı” olan Samsung S8003 Jét, çoklu işlem yönetimi ve Microsoft Exchange ActiveSync gibi en yeni akıllı telefon özelliklerini, kullanıcı dostu menüler ve göz kamaştırıcı tasarımıyla beraber sunuyor.

Samsung Electronics Mobil İletişimden Sorumlu, Yetkili Başkan Yardımcısı JK Shin “Samsung Jet kullanıcılara teknolojideki liderliğimizin ürünü olan kusursuz ve eşsiz bir mobil deneyim sunuyor. Amacımız bir telefondan alınabilecek verimi maksimumda yaşatmak. Samsung S8003 Jét, cep telefonunda akıllı özellikler ile aynı anda kolay kullanım arayan kullanıcıların isteklerini fazlasıyla karşılayacak. Bu ürün müşteri odaklı stratejimizin kusursuz bir örneğidir” dedi.

Samsung S8003 Jét görüntü teknolojisi ve hız performansı ile de benzersiz bir telefon. 3.1 inç 16M WVGA AMOLED ekranı dokunmatik mobil deneyimi en canlı renklerle yaşatırken, WVGA AMOLED ekran WQGA ekrandan tam dört kat daha yüksek çözünürlük sunuyor. 800 MHzlik uygulama işlemcisi nefes kesici bir hız ve hayran bırakan bir performans sağlayarak Jet’in dokunmatik telefon pazarındaki en hızlı tam dokunmatik telefon olmasını sağlıyor.

Telefonun etkileyici parlaklıktaki ekranıyla Samsung’un en yeni TouchWiz 2.0 kullanıcı arayüzü rakipsiz bir kullanım yaşatırken, 3 boyutlu ve hareketli menüler, akıllı kilit, kişiselleştirilebilir widget ekranı gibi en yeni özelliklerle kullanıcılar için vazgeçilmez olacak.

Yeni internet tarayıcısı Dolfin ile “Jét” hızında intenet deneyimi
Samsung Dolfin internet tarayıcı, kullanıcıların popüler websayfalarına, özellikle de sosyal ağ sitelerine kolayca ve hızlı bir biçimde ulaşabilmeleri için tasarlandı. Tarayıcı, kullanıcıların aynı anda beş websayfasını görüntüleyebilmelerine ve favori websayfalarını telefonun ana ekranına widget olarak yerleştirebilmelerine olanak sağlayarak mobil interneti daha da keyifli hale getiriyor. Wi-Fi özelliğinin yanı sıra Jet, reklam önleyici özelliği, çoklu arka planda download yapmayı olanaklı kılan teknolojisi, çok amaçlı adres çubuğu ve tek dokunuşla zoom yapma özelliği ile kullanıcılara benzersiz bir mobil internet deneyimi vaad ediyor.

Pek çok akıllı telefonun aksine Samsung S8003 Jét teknolojik özellikler uğruna estetikten ödün verilerek tasarlanmadı. Samsung S8003 Jét, kusursuz ve ince tasarımının içinde 5 megapiksel kamera, GPS, eşsiz ses kalitesi için DNSe & SRS ses teknojisi ve DivX ve XviD video formatlarını destekleme özelliklerine sahip.