Ana sayfa BT Gündem Kablosuz Sürüş Keyfi Jabra SP5050’de

Kablosuz Sürüş Keyfi Jabra SP5050’de

120
0

Teknolojik cihazların işlevleri kadar görüntülerinin de önemli olduğunu savunan Jabra, mükemmel ses kalitesi, kolay kullanımı ve hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan aracın güneşliğine takılarak kullanılabilmesi ile dikkat çeken SP5050’yi piyasaya sundu. Tek tuşla kablosuz iletişim ve telekonferans yapma imkanı sağlayan Jabra SP5050, kullandığı Bluetooth® 2.0 teknolojisi ile hızlı, üstün performanslı ve kristal temizliğinde ses kalitesi sunuyor, arka plan seslerini engelliyor.

Jabra SP5050 Araç Kullanırken Telefonla Konuşmanın Yol Açacağı Sakıncaları Gideriyor

Jabra tarafından piyasaya sunulan SP5050, birçok ülkede yasalarca cezası bulunan sürüş esnasında telefonla konuşma derdine de son veriyor. Araçlarının hiçbir noktasını deldirmeden, sadece üzerindeki klips ile güneşliğe tutturulabilen Jabra SP5050, gece modu sayesinde karanlık ortamlarda bile üzerindeki LED ışıkları sayesinde konforlu bir kullanım sunuyor.

Kolay kullanımı ve eşleştirmesi ile dikkat çeken SP5050’yi cep telefonu ile eşleştirmek için sadece açmak ve otomatik olarak eşleşmesini beklemek gerekiyor. 12 saate kadar konuşma, 200 saate kadar bekleme süresi bulanan Jabra SP5050, güç koruma sistemi sayesinde görüşme yapılmayan zamanlarda kendini bekleme moduna alarak bekleme süresini uzatıyor.

Jabra SP5050, Turkcell Ekstra’larda, TeknoSA, Genpa, Kipa, Metro, Vatan Computer, ”TESAN Burada” ve anlaşmalı cep telefonu satış noktalarında 89 Euro’dan (KDV dahil) satılıyor.