Kadınlar gününde TTNET ve Türk Telekom kullanıcılarına indirim

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom ve Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Türkiye’nin büyük online alışveriş siteleriyle indirim kampanyaları başlattı. Kampanyalardan yararlanmak isteyen bireysel müşteriler; çiçekten çikolataya, ayakkabıdan takıya, aksesuardan anne ve bebek giysilerine kadar birbirinden şık ürünleri özel indirimlerle alma fırsatından yararlanıyor.

Yüzde 40’a varan indirimlerle çiçek ve çikolata

Türk Telekom ve TTNET’liler, Türkiye’nin en özel takı ve aksesuar sitesi lidyana.com’dan yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL indirim kazanıyor.

çiceksepeti.com’dan alıveriş yapanlar, sitenin Türk Telekom ve TTNET’lilere özel hazırlanan sayfasındaki ürünleri yüzde 40, diğer ürünleri ise yüzde 25’e varan indirimlerle satın alıyor.

Anne-bebek ürünlerinde 100 TL’ye 20 TL indirim

Anne, bebek ve çocuklara özel, farklı markaların bulunduğu unnado.com işbirliği ise Türk Telekom ve TTNET’lilere 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazandırıyor.

Dünyaca ünlü markaların ayakkabı modellerini satan Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo.com ise Türk Telekom ve TTNET’lilere yüzde 25 indirim olanağı sunuyor.

İndirim kampanyasından yararlanmak isteyen TTNET bireysel müşterileri 6616’ya, online alışveriş sitesinin ismini (Örnek: “ZIZIGO”) boşluk TC Kimlik Numarasını, Türk Telekom ev telefonu müşterileri ise online alışveriş sitesinin ismini (Örnek: “ZIZIGO”) boşluk alan koduyla ev telefon numarasını SMS ile göndererek aldıkları indirim şifresiyle online alışveriş sitelerinden alışveriş yapabiliyor.

CicekSepeti kampanyası 30 Nisan 2013; diğer kampanyalar 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerli olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.