Kağıda dayalı iş kültürüne elveda

Elektronik imzanın kullanıldığı yenilikçi çözümlerin geliştirilmesine liderlik eden E-GÜVEN, Signtific’i hizmete sundu. Ürün, imza süreçlerini elektronik ortama taşımaya olanak veriyor. İşletmeler, Signtific’i ilave yatırım yapmadan mevcut uygulamalarına kolayca entegre edebiliyor. İş süreçlerinin verimliliğini artıran Signtific, günler süren imza süreçlerinin her ortamda tek tıkla yapılabilmesini sağlıyor.   E-dönüşüm alanındaki yenilikçi teknolojiler iş hayatını kolaylaştırma yönünde gelişiyor. Bireylere ve kurumlara yenilikçi hizmetler sunan E-GÜVEN, geliştirdiği çözümleriyle hayatın her alanına dokunarak fayda sağlamaya devam ediyor. İş süreçlerini daha verimli kılan Signtific,  elektronik ve mobil imza ile imzalama özelliğiyle kurumların mevcut sistemlerine hızlı ve kolay şekilde entegre edilebiliyor. Günler süren imzalama süreçlerini dakikalar mertebesine indiren Signtific, modüler yapısıyla ön plana çıkıyor. Kurumlar, zaman içerisinde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarına özel olarak seçtikleri Signtific modülleriyle ek bir yatırıma gerek kalmadan mevcut çözümlerine yeni özellikler katabiliyor.

Kurumlar tasarruf için e-imzaya yöneldi

Dijital dönüşümün hayatımızda daha çok yer aldığı günümüzde, rekabet şartlarının giderek daha yoğunlaştığını ve kurumların maliyet tasarrufu sağlayan çözümlere hızlı bir şekilde yöneldiğine dikkat çeken E-GÜVEN İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Direktörü Ayşegül Tüzün, “Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de teknolojiye yatırım yapan şirketler, rekabete birkaç adım önde başlıyor. Signtific’in mevcut uygulamalara entegre edilmesi ile kurum içinde banka ödeme talimatları, izin formları, bordro işlemleri gibi yaygın kullanımı bulunan İK süreçlerinin yanı sıra, kamu kurumları ile olan iletişimde ihtiyaç duyulan imzalama çözümleri ve projeleri tamamen elektronik ortama taşınmış oluyor. Böylece kurumlar hâlihazırda kullandıkları uygulamaları kullanmaya devam ederek iş akışlarını kesintiye uğratmıyor. Yeni bir sistem alımı, sisteme mevcut içeriklerin yüklenmesi, yeni sistemin eğitimler ile personel arasında yaygınlaştırılması gibi zorluklarla karşı karşıya kalınmadığı için zaman ve bütçe kayıplarının önüne geçiliyor.  Elektronik ortama taşınan iş süreçleri, kullanıcılara zamandan ve mekandan bağımsız kolay iş yapma olanağı sağlıyor. Signtific ile iş süreçlerinin hızlı ve güvenilir olmasını mümkün kılarak, kurumların kendi işlerine odaklanmalarına yardımcı oluyoruz. Yönetim ve iletişim giderlerinin azalmasını sağlayan ürünümüz ile güvenli bilgi akışına olanak sunuyoruz.” dedi.

Muhasebeden finansa, İK’dan bayilik sistemine her alanda kullanılıyor

Ölçek bağımsız tüm işletmelere hitap eden ve ihtiyaca uygun özelleştirilme avantajıyla dikkat çeken Signtific, banka ödeme talimatları gibi muhasebe ve finans süreçlerinde, insan kaynaklarında, bayi iletişiminde, sipariş süreçlerinde, Doküman Yönetim Sistemi ve ERP uygulamaları üzerinden e-imza onaylarında ve toplu imzalamalarda tercih ediliyor. Çözüm, web  uygulamalarına da kolayca entegre edilebiliyor. Signtific, Türkiye’de kullanılan elektronik imza uyumlu bütün akıllı kartları otomatik tanıyıp çalışabilmesinin yanı sıra mobil imzayı da destekliyor. Sadece tarih ve saat bilgisine ihtiyaç duyulan projelere de yasal olarak geçerli olan zaman damgası entegre edilebilmesine olanak sağlayan ürün, Türkiye ile birlikte Kıbrıs regülasyonlarına da uygun bir çözüm olmasıyla öne çıkıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.