Karayipler operasyonu bir Türk’e emanet

Turkcell Dijital Servisler eski genel müdür yardımcısı Ayşen Ertopuz, Karayiplerde 31 ülkede faaliyet gösteren Digicell’e COO oldu. 

Turkcell’de Dijital Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı görevindeyken Kaan Terzioğlu ile birlikte görevinden ayrılan Ayşem Ertopuz, Karayipler’de 31 ülkede faaliyet gösteren Digicell’in Operasyondan sorumlu genel müdür yardımcısı oldu.
Yeni tip Koronovirus Kovid19 sebebiyle, görevine henüz İstanbul’dan devam eden Ertopuz, hayatın normalleşmeye başlaması ile birlikte görev yeri Karayiplere taşınacak.

Kaan Terzioğlu da Digicell Yönetim Kurulu’nda

Turkcell eski CEO Kaan Terzioğlu, geçen yıl Turkcell’deki görevinden ayrıldıktan sonra DigiCell’in Yönetim Kurulu’na girmişti. Ayşem Ertopuz ve Kaan Terzioğlu, aralarında BipMobil, Fizy, lifebox gibi dijital hizmetleri yurtdışına açmış, Digicell bu hizmetleri ürün portföyüne katan ilk operatör olmuştu.

Ayşem Ertopuz, 31 ülkenin CCO’su olsa da özellike en büyük pazarlar Jamakia, Haiti ve Trinidad Tobago’dan özellikle sorumlu olacak ve bu ülkelerin dijital servislerini birebir olarak yönetecek. Ertopuz, kariyerindeki bu değişimi, LinkedIn’deki hesabında şu sözlerle duyurdu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu